تاریخ انتشار:۰۸ شهریور ۱۳۹۶در ۷:۴۵ ب٫ظ کد خبر:15999

فرماندار شهرستان قشم؛ محو تروریسم نیازمند عزم جمعی است

فرماندار شهرستان قشم؛ محو تروریسم نیازمند عزم جمعی است فرماندار شهرستان قشم گفت: تروریسم پدیده ی شوم و بلای مهلکی است که بر امنیت جامعه بشری سایه انداخته و نابودی آن در گرو عزم جمعی است. علیرضا نصری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ...

فرماندار شهرستان قشم؛ محو تروریسم نیازمند عزم جمعی است
فرماندار شهرستان قشم گفت: تروریسم پدیده ی شوم و بلای مهلکی است که بر امنیت جامعه بشری سایه انداخته و نابودی آن در گرو عزم جمعی است.
علیرضا نصری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری روز ۸ شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در تقویم کشور به نام روز مبارزه با تروریسم، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان نظامی شکل یافته از خواست و اراده مردم از ابتدای تاسیس مورد حمله کور گروه های تروریستی قرار داشته است و شهادت شهیدان رجایی و باهنر در حادثه بمب گذاری دفتر نخست وزیری تنها یکی از جنایات گروهک های تروریستی علیه مردم ایران بوده است.  نصری با تسلیت شهادت شهیدان رجایی و باهنر تاکید کرد: مردم و نظام اسلامی ما به تنهایی تاوان سختی را در مبارزه با تروریسم پرداخت کرده است. فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: با کمال تاسف در حافظه تاریخی مردم ما، از واکنش جامعه جهانی و حتی همسایگان خود در قبال عملیات های تروریستی علیه فرزندان، کلیت نظام جمهوری اسلامی ایران و خسارات جانی و مالی ناشی از آن، چیزی جز همراهی یا بی تفاوتی ثبت نشده است. فرماندار شهرستان قشم  گفت: آتش وقتی دامنگیر شد، دیر یا زود دامن همه را خواهد گرفت. نصری با بیان این که امروز  آتش تروریسم بیشتر از همه به جان همراهان و حامیان سال های گذشته این پدیده شوم افتاده، افزود: اگر چه فرصت های بسیاری برای ریشه کنی این تفکر جهانسوز از دست رفته است اما جامعه جهانی چاره ای جز توافق برای همکاری و همراهی در جهت انزوا و از میان بر داشتن آن ندارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi