تاریخ انتشار:۰۸ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۱۵ ب٫ظ کد خبر:16007

بخش شهاب در مسیر توسعه/ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم؛ حمایت مردم، رمز موفقیت دولت است

بخش شهاب در مسیر توسعه/  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم؛  حمایت مردم، رمز موفقیت دولت است معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم گفت: برای تحقق مطالبات مردم و اینکه اتفاقات خوب رقم زده شود راهی جز همراهی و یکی شدن ملت و دولت وجود ندارد. در آخرین ...

بخش شهاب در مسیر توسعه/  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم؛  حمایت مردم، رمز موفقیت دولت است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم گفت: برای تحقق مطالبات مردم و اینکه اتفاقات خوب رقم زده شود راهی جز همراهی و یکی شدن ملت و دولت وجود ندارد.
در آخرین روز از هفته دولت ۴ طرح عمرانی، ورزشی با اعتبار ۵۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال توسط مصطفی غلامپور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، همراهی بخشدار بخش شهاب و مدیران اجرایی دولت تدبیر و امید در روستاهای بخش شهاب شهرستان قشم، افتتاح و یک طرح بهداشتی کلنگ زنی شد تا قطار توسعه و آبادانی این بخش از میهن اسلامی هم با شتاب بیشتری به پیش رود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، روز سه شنبه ۸ شهریور، زمین چمن مصنوعی روستای مسن با اعتبار ۳ میلیارد ریال، بهسازی و تعریض محور قشم باسعیدو در محدوده روستاهای سر ریگ، دولاب و تمگز با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال و طرح هادی روستای مرادی به نمایندگی از پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای گربدان، رمکان، کوشه و کووه ای با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
در آخرین روز از هفته دولت همچنین کلنگ ساخت  مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری به زمین زده شد.
شیخ محمد علی امینی از مشایخ اهل سنت جنوب کشور به نمایندگی از طرف خیر در مراسم کلنگ زنی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع توسط خیرین در مدت کمتر از یکسال ساخته خواهد شد. شیخ امینی طرح های شبکه بهداشت و درمان در حوزه آماده سازی زیرساخت های بهداشت و درمان را کم نظیر و قابل تقدیر خواند. مدیر مدرسه علمیه بندر لنگه، خواستار ورود خیرین به کارهای عام المنفعه با در نظر گرفتن اولویت ها و بدون توجه به مکان جغرافیایی  بخصوص در حوزه آموزش و سلامت شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم هم  در این باره گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری دارای یک ساختمان ۵۱۰ متری اداری و بهداشت و درمان خواهد بود که توسط ورثه مرحوم عبدالباسط ناظمی ساخته خواهد شد. محمد رضا بهزادی به ساخت ۳ خانه پزشک، ماما و نگهبانی توسط خیرین دیگر اشاره و اضافه کرد اعتبار مجموع این پروژه ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده که تماما توسط خیرین تامین می شود او از تحت پوشش قرار گرفتن جمعیتی نزدیک به شش هزار و پانصد نفر از  ۶ روستای دوستکو، باسعیدو، درکو، مرادی، گوری و کانی توسط، پزشک، ماما و تیم سلامت این مرکز جامع سلامت خبر داد.
معاون سیاسی اجتماعی  فرمانداری شهرستان قشم در مراسم کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری، با تقدیر از خیرین گفت: به واقع خیرین شناسنامه و پیشانی منطقه هستند  و کارهای خیر،  چیزی است که  از آن ها برای همیشه در یاد مردم باقی خواهد ماند. مصطفی غلامپور بیان کرد: اگر کسی یک قدم به سوی مردم بردارد، مردم چند قدم به سوی او خواهند آمد و بهترین راه موفقیت در کارها جلب و جذب همکاری مردم است. معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم، عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان را شناسنامه دولت دوازدهم  معرفی کرد و خطاب به مردم گفت: اطمینان داشته باشید اقدامات کارگزاران دولت در عرصه سلامت و سایر حوزه ها با جدیت بیشتر پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi