تاریخ انتشار:۲۰ مهر ۱۳۹۶در ۹:۴۴ ق٫ظ کد خبر:16299

جلسه هماهنگی ستاد اربعین برگزار شد

به گزارش مکران اباذر سالاری فرمانده ناحیه بسیج بندرعباس از راه اندازی موکب اربعین در نجف اشرف توسط سپاه ناحیه بندرعباس و ستاد اربعین ادارات خبر داد و گفت:اربعین فرصتی است برای ما تا ارادت خود را نسبت به امام حسین(ع) ابراز کنیم. وی گفت:برای هر ...

به گزارش مکران اباذر سالاری فرمانده ناحیه بسیج بندرعباس از راه اندازی موکب اربعین در نجف اشرف توسط سپاه ناحیه بندرعباس و ستاد اربعین ادارات خبر داد و گفت:اربعین فرصتی است برای ما تا ارادت خود را نسبت به امام حسین(ع) ابراز کنیم.

وی گفت:برای هر مسلمانی لازم است حداقل یک بار اربعین حسینی را به چشم ببیند و عظمت و معرفت اسلام و مذهب تشیع را مشاهده کند.

سالاری اظهار داشت: مردم عراق نسبت به ایران و مردم آن، دیدگاه مثبتی داشته و همینطور ارادت خاصی نسبت به رهبر انقلاب دارند و در پیاده روی اربعین برای پذیرایی از زائران ایرانی حرم سیدالشهدا با یکدیگر به رقابت می پردازند و تمام دارایی خود را خالصانه برای امام حسین نذر می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس افزود اگر فرزندان این مرز و بوم در زمینه های مختلف علمی، اقتصادی و اجتماعی فعالیت می کنند این موقعیت را مرحون خون شهدا و مدافعان حرم هستند و نسبت به پاسداری از آن وظیفه ای بس بزرگ دارند.

لازم به ذکر است در جلسه هماهنگی ستاد اربعین احکام اعضای ستاد اربعین اهدا شد و بیژن شبانکاره به عنوان مدیر اجرایی بسیج ادارات در منطقه ویژه اقتصادی معدنی و فلزی خلیج فارس و صنایع غرب بندرعباس منصوب شد؛ همچنین وی سرپرست تربیت بدنی بسیج اداری و کارگری سپاه ناحیه بندرعباس نیز می باشد.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi