تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۶در ۷:۵۷ ب٫ظ کد خبر:16443

کشف ۱۸هزار کیلوگرم برنج قاچاق در سواحل میناب

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف۱۸هزارکیلوگرم برنج قاچاق و توقیف یک فروند لنج تجاری در سواحل شهرستان میناب خبر داد. سرهنگ"علی اصغر خرم روی"در تشریح این خبر گفت:مرزبانان پرتلاش مستقر در پایگاه دریابانی شهرستان میناب روز گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی و حین ...

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف۱۸هزارکیلوگرم برنج قاچاق و توقیف یک فروند لنج تجاری در سواحل شهرستان میناب خبر داد.
سرهنگ”علی اصغر خرم روی”در تشریح این خبر گفت:مرزبانان پرتلاش مستقر در پایگاه دریابانی شهرستان میناب روز گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی و حین گشت زنی در اسکله بندر تیاب به یک فروند لنج باری مشکوک و شناور را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.
سرهنگ”خرم روی”افزود:ماموران در بازرسی از شناور تجاری موفق شدند انواع کالای قاچاق شامل:۱۸هزار کیلوگرم برنج؛۲۵هزارکیلوگرم شکر؛یک هزار لیتر روغن خوراکی؛۲هزار کیلوگرم فلفل و… را به ارزش یک میلیاردو۸۰۰میلیون ریال کشف و ضبط کنند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه با اشاره به اینکه در این خصوص یک نفر متهم نیز دستگیر شده است؛افزود:مرزبانی هرمزگان مصمم است تا با مبارزه جدی با این معضل اقتصادی؛چرخه تولید را در کشور رونق بخشد و در پی آن اشتغال زایی و مشکلات اقتصادی نیز برطرف گردد.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۵۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi