تاریخ انتشار:28 آبان 1396در 3:06 ق.ظ کد خبر:16575

چهارمین محموله کمک‌های انسان دوستانه مردم هرمزگان به آسیب دیدگان زلزله‌ کرمانشاه از مسیر هوایی ارسال شد

به گزارش مکران علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اظهارداشت: این محموله امدادی، امروز(۲۷ آبان ماه) با همکاری منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس ) و پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بوسیله هواپیما به منطقه زلزله زده کرمانشاه ارسال گردید. علی اعمی برنطین ...

به گزارش مکران علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اظهارداشت: این محموله امدادی، امروز(۲۷ آبان ماه) با همکاری منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس ) و پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بوسیله هواپیما به منطقه زلزله زده کرمانشاه ارسال گردید.

علی اعمی برنطین خاطرنشان کرد : محموله ارسالی روز جاری به میزان ۳۹۶۲۰ ثوپ انواع لباس زنانه ، مردانه و بچه گانه بود که با توجه به نیاز آسیب دیدگان منطقه از طریق هوایی ارسال گردید .

اعمی برنطین تصریح کرد: قبل از این تمامی اقلام به آسیب دیدگان حادثه غرب کشور توسط (۲۳ دستگاه کامیون و تریلر ) در روزهای قبل به این مناطق ارسال شده بود .

وی با اشاره به اینکه ارسال کمک های مردمی از این استان به مناطق زلزله زده کرمانشاه همچنان ادامه دارد افزود: مردم نوعدوست ودریادل هرمزگان می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به پایگاه های جمعیت هلال احمر درشهرستان های استان تحویل دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اظهارکرد : پایگاههای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در سراسر استان تا ۴ آذر ماه برپا است و مردم می توانند کمک های نقدی خود را برای کمک به مردم زلزله زده به شماره حساب ۹۹۹۹۹ واریز نمایند .

اعمی برنطین همچنین درباره میزان مشارکت‌های مردمی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: تاکنون شاهد استقبال پرشوری از مردم متعهد هرمزگان برای ارائه کمک‌ به هموطنان آسیب‌دیده از زلزله بوده ایم اما با توجه به اینکه تا دو یا سه ماه آینده همچنان نیاز به امدادرسانی به آسیب دیدگان این حادثه برای رسیدن آنها به حداقل شرایط ثبات لازم است ؛ لذا از مردم نوع‌دوست استان هرمزگان تقاضا می‌شود همچنان به کمک‌های نقدی خود به زلزله‌زدگان ادامه دهند .

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۴۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi