تاریخ انتشار:07 آذر 1396در 8:20 ب.ظ کد خبر:16656

سایه سنگین محرومیت بر ورزش در(برنطین) شهرستان رودان

به گزارش مکران پیش گیری از اعتیاد جوانان بهتر از درمان آن است، هزینه کمتری نیز خواهد داشت و یکی از راه های پیشگیری از اعتیاد جوانان، فراهم کردن امکانات ورزشی است، پر شدن وقت جوانان با ورزش نه تنها از گرایش آن ها به ...

به گزارش مکران پیش گیری از اعتیاد جوانان بهتر از درمان آن است، هزینه کمتری نیز خواهد داشت و یکی از راه های پیشگیری از اعتیاد جوانان، فراهم کردن امکانات ورزشی است، پر شدن وقت جوانان با ورزش نه تنها از گرایش آن ها به مواد مخدر جلوگیری می کند بلکه باعث بالا رفتن میزان سلامت و نشاط در بین این قشر نیز می شود.
افزایش امکانات و ساخت مکان های ورزشی در یک شهرستان معقول تر از ایجاد کمپ های ترک اعتیاد است، ساخت مکان های ورزشی نیازمند هزینه هایی است اما این هزینه ها نتایجی بلند مدت در شهرستان، به دنبال دارد.
برنطین یکی از روستاهای شهرستان رودان است که جوانان هایی مستعد و ورزشکار و دوستدار سلامتی هستند اما از حداقل تجهیزات ورزشی بهره مند هستند.
در این روستا یک زمین ورزشی وجود دارد که علی رقم وعده های مسئولان ورزش استان همچنان محجور واقع گردیده است و کمتر به آن توجه می شود. از دیگر مشکلاتی که بر سر راه جوانان این منطقه قرار دارد. استاندارد نبودن مکان ورزشی است.
یکی از جوانان منطقه در گفتگویی کوتاه که با خبرنگار صبح مکران داشت بیان کرد:ما از تمام مسئولان تقاضا داریم به ورزش شهرستان رودان به ویژه روستای برنطین توجه ویژه ای داشته باشند. متاسفانه این امر محقق نشده است و با گذشت زمان همچنان سایه سنگینی محرومیت بر ورزش در این منطقه سنگینی می کند.
این جوان می گفت:زمانی که مسابقات محلی شروع می شود ما نمی توانیم تیم های دیگر را دعوت کنیم برای برگزاری مسابقه و این بسیار برای ما سنگین تمام می شود.
این زمین به قدری وضعیت نامناسبی دارد که به عنوان جاده فرعی از آن استفاده می شود. و این مورد در شان یک شهرستان نیست.
متاسفانه با وجود پیگیری هایی که از سوی دهیار روستا و جمعی از خیرین صورت گرفته است باز هم نیازمند یاری هستیم.
امیدواریم مسئولان استانی نگاه بازتری نسبت به ورزش شهرستان رودان داشته باشند.
بر اساس این گزارش: دهستانِ برِنطین نام دهستانی در بخش مرکزی از توابع شهرستان رودان در استان هرمزگان در جنوب ایران است.
محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۱۹۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi