تاریخ انتشار:۰۳ اسفند ۱۳۹۶در ۸:۲۸ ب٫ظ کد خبر:17203

آیین تکریم و معارفه دادستان های قدیم و جدید بندرعباس

آیین تکریم و معارفه دادستان های قدیم و جدید بندرعباس   آیین تکریم و معارفه سعید اسدی و ابوالفتح ابوالهادی دادستان های قدیم و جدید بندرعباس روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور برگزار شد. * ۶ سعید اسدی ظهر امروز در مراسم ...

آیین تکریم و معارفه دادستان های قدیم و جدید بندرعباس

  آیین تکریم و معارفه سعید اسدی و ابوالفتح ابوالهادی دادستان های قدیم و جدید بندرعباس روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور برگزار شد. * ۶

سعید اسدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت به مردم ولایتمدار خطه نیلگون خلیج‌فارس را به بنده عطا کرد و اکنون مشیت الهی بر این است که در سنگر دیگری برای این نظام خدمت کنم.

وی در ادامه افزود: مسؤولیت امانتی است در دست ما و باید از این امانت به نحو احسن پاسداری کرده و به طور شایسته‌ای به نفر بعدی بسپاریم.

دادستان سابق بندرعباس، با اشاره به اولویت‌های دستگاه قضا در استان هرمزگان بیان داشت: نخستین اولویت ما در هرمزگان امنیت و آسایش مردم، برخورد صریح و قاطع با ناقضان نظم و آسایش مردم  و تسریع در رسیدگی توام با دقت در پرونده‌ها و همچنین تکریم ارباب رجوع و تسریع در اجرای احکام نیز از سایر اولویت‌های دستگاه قضا در استان بوده و هست.

اسدی از تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی در استان در زمان مدیریت خود در هرمزگان یاد کرد و افزود: ضمن حفظ استقلال و اقتدار دستگاه قضایی با هدف رفع مشکلات قضایی درون استان با دستگاه‌ها و ادارت استان همکاری داشته‌ایم.

وی ادامه داد: استان هرمزگان بر اساس شاخص‌های امنیتی وزارت کشور یکی از ۵  استان امن کشور محسوب می‌شود  و این چیزی نیست جز تعامل و همدلی بین تمام نیروهای نظامی انتظامی اطلاعاتی و امنیتی در استان  که با مدیریت شورای تامین استان و حمایت و پشتیبانی قاطع دستگاه قضایی استان میسر شده است.

بازدیدها: ۵۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi