تاریخ انتشار:۰۹ اسفند ۱۳۹۶در ۰:۱۰ ق٫ظ کد خبر:17246

دعوت انجمن روزنامه نگاران هرمزگان برای استقبال از رئیس جمهور دکتر روحانی

بسمه تعالی بیانیه انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان هرمزگان در دعوت از مردم جهت استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی و کاروان تدبیر و امید خدای بزرگ را شاکریم که ملت شریف ایران در سایه نظام جمهوری اسلامی و تلاش دولت تدبیر و امید افق روشن توسعه و ...

بسمه تعالی

بیانیه انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان هرمزگان در دعوت از مردم جهت استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی و کاروان تدبیر و امید

خدای بزرگ را شاکریم که ملت شریف ایران در سایه نظام جمهوری اسلامی و تلاش دولت تدبیر و امید افق روشن توسعه و پیشرفت کشور را نظاره می‌کنند و نام زیبای ایران بر بلندای جهان طنین افکن شده است و شاهد فضای اعتدال در درون کشور هستیم و مفاهمه و گفتگو مبنای سیاست های اتخاذ شده داخلی و خارجی است.
بسیار مفتخریم که میزبان جناب آقای دکتر روحانی و اعضای دولت در استان هرمزگان؛ دیار حافظان خلیج فارس، سرزمین نخل و مرکبات و مردمان خون گرم و مهمان نواز جنوب هستیم و تردید نداریم که این سفر به یادماندنی برای استان منشأ برکات زیادی خواهد بود.
لذا انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان از آحاد مردم شریف به ویژه اصحاب رسانه و ارباب جراید، فعالان مطبوعاتی و رسانه ها دعوت می کند تا با استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی وحدت و همدلی خود را به نمایش بگذارند و بر وفاداری خود به آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تاکید کنند.
رجاء واثق داریم شما اصحاب رسانه ی استان در کنار دیگر آحاد جامعه حضور پرشکوهی در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی در روز چهارشنبه ۹/۱۲/۱۳۹۶ خواهید داشت و این مساله نشانه قدرشناسی شما از خدمات صادقانه دولت و موجب ناامیدی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم است.

روابط عمومی انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi