تاریخ انتشار:13 مهر 1398در 11:39 ق.ظ کد خبر:20830

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در کهنوج

✅برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در کهنوج _________ ✍ خدامراد میرآبادی 🔸صبح روز شنبه مورخ ۱۳/ ۷/ ۹۷ مقارن ساعت ۷ صبح جلسه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته ناجا در منطقه انتظامی کهنوج با حضور تعدادی از اعضای خانواده محترم شهدا و پیشکسوتان و ...

✅برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در کهنوج
_________
✍ خدامراد میرآبادی

🔸صبح روز شنبه مورخ ۱۳/ ۷/ ۹۷ مقارن ساعت ۷ صبح جلسه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته ناجا در منطقه انتظامی کهنوج با حضور تعدادی از اعضای خانواده محترم شهدا و پیشکسوتان و بازنشستگان نیروی انتظامی فرماندار ، اعضای محترم شورای تامین، اعضای محترم شورای اداری معتمدین و متنفذین و اصحاب رسانه در منطقه انتظامی کهنوج برگزار گردید.
🔸 در این جلسه ابتدا با پخش مرثیه 《 کجایید ای شهیدان خدایی》 جناب سرهنگ شاهپور بهرامی آقایان سیمی دادستان، بصیرت رئیس اداره اطلاعات، اسفندیاری جانشین بسیج سپاه و فرمانده یگان امداد و فرمانده گردان با مشایعت حجت الاسلام افشارمنش امام جمعه به مقام شامخ شهدای عرصه امنیت ادای احترام کردند و پس از سان نیروهای مسلح حاضر در میدان پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی برافراشته شد.
🔸 این جلسه که به همت جناب سرهنگ شاپور بهرامی فرمانده محترم منطقه ی انتظامی کهنوج، جناب سرهنگ حیدر احمد یوسفی جانشین منطقه انتظامی، جناب سرگرد بهرامی معاونت اجتماعی کهنوج و مجری گری و قرائت قرآن جناب سروان رسا و همکاری جناب سرهنگ بیلری و آقایان مصیب احمدی و منصفی و جمعی از پرسنل خدوم نیروی انتظامی برگزار گردید ، ابتدا جناب سرهنگ شاپور بهرامی فرمانده منطقه با قرائت شعری زیبا به مدعوین خوش آمد گفت و با تبیین نقش و جایگاه اصحاب رسانه افزود: بنده از مجموعه ۲۹ سال خدمت در نیروی انتظامی ، دو دوره و در مجموع هفت سال در کهنوج بوده‌ام که همواره از بهترین دوران خدمتم حشر و نشر با مردم شریف و عزیز و خوب کهنوج به شمار می رود .
🔸سپس حجت‌الاسلام افشارمنش به نقش و جایگاه نیروی انتظامی در برقراری امنیت پرداخت و گفت: امروز نقش ایران در خاورمیانه مرهون تلاش های نیروهای مسلح است و از این روز است که پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی و کشتی انگلیسی در کمند نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی گرفتار شد.
🔸 در ادامه جناب سرگرد مسلمی جمعی عقیدتی سیاسی کهنوج با قرائت قطعه شعری به اقتدار جایگاه نیروی انتظامی در برقراری امنیت پرداخت و از هر یک از پرسنل نیروی انتظامی به عنوان یک شهید زنده یاد کرد.
🔸 سپس نمایش اقتدار نیروهای انتظامی برگزار و از خانواده های محترم شهدا معتمدین و نیروهای نمونه انتظامی تجلیل گردید .
در ادامه جناب آقای عیدی فرماندار محترم کهنوج خدمات الکترونیک نیروی انتظامی را قابل تقدیر و غیر قابل مقایسه با سالهای قبل دانست و گفت: نقش نیروی انتظامی هم در عرصه امنیت و برقراری نظم و هم در خصوص ارائه خدمات الکترونیک با رویکرد دانش فنی بر کسی پوشیده نیست و جا دارد که همین جا هفته ناجا را به این عزیزان تبریک بگوییم.
🔸 در خاتمه پس از پذیرایی و صرف صبحانه با قرائت فاتحه یاد وخاطره شهدای عرصه امنیت گرامی داشته شد

تنظیم خبر: خدامراد میرآبادی سردبیر روزنامه آفاق جنوب

تصویر برداری و مونتاژ: افلاطون صالحی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما

بازدیدها: ۵۰۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi