تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:1771

طرح تقویت تولیدات دامی منطقه جازموریان اجرا می‌شود

  فرماندار قلعه گنج: طرح تقویت تولیدات دامی منطقه جازموریان اجرا می‌شود پایگاه خبری شوباد نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم: فرماندار قلعه گنج گفت: طرح تقویت تولیدات دامی منطقه جازموریان از طریق ایجاد زنجیره گوشت قرمز با همکاری سازمان نظام مهندسی منابع طبیعی کشور در این شهرستان اجرا ...

 

وحدت عیدی فرماندار قلعه گنج

فرماندار قلعه گنج:

طرح تقویت تولیدات دامی منطقه جازموریان اجرا می‌شود

پایگاه خبری شوباد نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم: فرماندار قلعه گنج گفت: طرح تقویت تولیدات دامی منطقه جازموریان از طریق ایجاد زنجیره گوشت قرمز با همکاری سازمان نظام مهندسی منابع طبیعی کشور در این شهرستان اجرا می‌شود.

وحدت عیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قلعه گنج اظهار کرد: این طرح برای تامین گوشت قرمز با اهداف صادراتی ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرستان قلعه گنج زمینه‌های دامپروری و کشاورزی قابل توجهی دارد، گفت: یکی از مشکلات این شهرستان تجاری سازی نشدن تولیدات دامی و کشاورزی است.

فرماندار قلعه گنج، افزود: نظام مهندسی منابع طبیعی کشور برای اجرای این طرح  ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق توسعه ملی درخواست کرده است.

عیدی تصریح کرد: یکی از مزایای این طرح جلوگیری از کاهش جمعیت دامی شهرستان قلعه گنج است.

وی اظهار کرد: در این روش در کنار تولید گوشت قرمز برای مردم استان کرمان و حتی صادرات به دیگر کشورها، سرانه دام شهرستان قلعه گنج از بین نمی‌رود.

فرماندار قلعه گنج با اشاره به افزایش حضور سرمایه‌گذاران در این شهرستان، گفت: این موقعیت پیش آمده را مدیون حضور استاندار کرمان و تاکیدی که برای رفع محرومیت قلعه گنج دارند، هستیم.

عیدی خاطرنشان کرد:استاندار کرمان با مطرح کردن قلعه گنج به عنوان شهر ملی اقتصاد مقاومتی ایران راه را برای حضور سرمایه‌گذاران بیشتر در این شهرستان فراهم کرده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi