تاریخ انتشار:۲۱ مرداد ۱۳۹۷در ۱۲:۰۳ ب٫ظ کد خبر:17750

فرماندارجاسک : حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنوب شرق کشور مایه‌ی خیر و برکت، عمران و آبادانی و مباهات در کنار نیروهای مصلح است

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، شهرستان بندرجاسک ، مهندس محمد رادمهر فرماندار جاسک در مراسمی بمناسبت دهمین سال استقرار منطقه دوم نیروی دریایی ارتش ولایت در این شهرستان گفت:  نگاه ویژه‌ی رهبر معظم انقلاب اسلامی به توسعه و  آبادانی هرچه سریعتر بندر راهبردی ...

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، شهرستان بندرجاسک ، مهندس محمد رادمهر فرماندار جاسک در مراسمی بمناسبت دهمین سال استقرار منطقه دوم نیروی دریایی ارتش ولایت در این شهرستان گفت:  نگاه ویژه‌ی رهبر معظم انقلاب اسلامی به توسعه و  آبادانی هرچه سریعتر بندر راهبردی و استراتژیک جاسک می باشد، که  بسیار حائز توجه است.

رادمهر افزود : اگر امروز شهرستان جاسک بعنوان یک قطب و بندری راهبردی تلقی می‌شود به این معناست که راهبردی بودن این شهرستان بدلیل موقعیت جغرافیایی بکری است که دست نخورده و طبیعی باقی مانده است.

فرماندار جاسک بیان داشت اگر قرار است توسعه ایی اتفاق بیافتد باید مردم منطقه و شهرستان از آن بهرمند شوند، چراکه مردم جاسک دیدبانان و مرزبانان اصلی این منطقه هستند و سالیان سال در خطه‌ی مکران زندگی می‌کنند و پاسدار این مرز و بوم بشمار می‌آیند.

وی ابراز داشت : در شهرستان جاسک فضای سبز و پارک مناسب در خور شأن مردم وجود ندارد، باید نسبت به احتیاجات مردم آگاه بود، باید به این ولی‌نعمتان  توجه بیشتری کرد و در کنار این موضوعات مهم که از اهمیت بالایی برخوردارند، فضاهای مناسب سبز، پارکها و حتی سرگرمی‌هایی برای نوجوانان و جوانان ایجاد کنیم.

مهندس رادمهر تصریح کرد: اگر شده بارها در هر تریبونی از مردم  جاسک و بویژه صیادان عزیز این شهرستان دفاع می‌میکنم و حتی لحظه‌ای از حق مسلمی که دارند کوتاه نخواهم آمد.

وی ادامه داد: چرا نظارت کافی برصید کشتی های صنعتی موسوم به کشتی‌های چینی صورت نمی گیرد تا ما شاهد کم شدن ذخایر دریا یا بیکار شدند صیادان جاسکی نباشیم، ما با جدیت بدنبال پاسخ مسئولین مربوطه نسبت به این موضوع مهم هستیم.

وی بیان کرد : امروزه حضور پرشور مردم است که ترس را بر دل و جان دشمنان انداخته تا جایی که آنان از وجود یک مردمی یکدست، هماهنگ و باغیرت ثانیه به ثانیه خوف دارند، پس باید به این مردم با جان و دل خدمت کرد.

وی در پایان گفت: همه ما باید در کنار هم‌ سعی کنیم تا کشورمان را از گزند دشمنان حفظ کنیم، مجموعه‌ی نیروهای مسلح، نیروهای نظامی و انتظامی و حتی مردم وظایفی خطیر و سنگین در قبال نظام داریم و این وظایف برای حفظ ارزش‌ها و کیان کشور مهم است.
محمد رادمهر از همه‌ی دستگاههای اجرایی دولتی و بخش خصوصی خواست، تا در جهت عمران و آبادانی بندر راهبردی جاسک از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند تا شاهد پیشرفت روزافزون پایتخت طلایی مکران، بندرجاسک باشیم.

حسام بختیار/خبرگزاری مکران

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi