تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۳۹۷در ۱۲:۴۷ ب٫ظ کد خبر:17760

فرماندار جاسک : یکی از شاخص‌های مهم در زیبایی یک شهر، توجه به ورودی آن شهر است که نیاز به ساماندهی دارد

شهرداری وظایف بسیار مهم و خاصی نسبت به زیباسازی شهر دارد، شهرداری باید توجه بیشتری نسبت به میدان و بلوار ورودی شهر جاسک که ویترین این شهر محسوب می‌شود داشته باشد. به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، بندرجاسک، محمد رادمهر فرماندار این شهرستان در جلسه ...

شهرداری وظایف بسیار مهم و خاصی نسبت به زیباسازی شهر دارد، شهرداری باید توجه بیشتری نسبت به میدان و بلوار ورودی شهر جاسک که ویترین این شهر محسوب می‌شود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، بندرجاسک، محمد رادمهر فرماندار این شهرستان در جلسه شورای ترافیک گفت: دراحداث پروژه های تجاری باید به مساله پارکینگ عمومی برای خودرو های مردم توجه شود و اگر پارکینگ نباشد موجب نارضایتی مردم می شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان جاسک بر ضرورت آموزش همگانی و مشارکت مردم بهویژه کودکان در راستای ارتقاء و امنیت ترافیکی تأکید کرد و گفت: پس از بررسی و دقت کافی بر روی مشکلات ترافیکی شهرستان مصوبات شورای ترافیک تنظیم شود و صرفا جهت آموزش همهی عموم مردم جاسک اقدام شود.

وی تصریح کرد : مشارکت مردم در راستای ارتقاء و امنیت ترافیکی امری ضروری است ، راهنمایی و رانندگی باید با حضور در مدارس و استفاده از ظرفیت دهیاران در روستاها جهت آموزش فرهنگ‌ترافیکی به مردم اقدام نمایند و فرهنگ ترافیک بین مردم نهادینه گردد.

فرماندارجاسک ابراز داشت: شورای ترافیک یکی از شوراهای مهم است که مصوبات آن حتما باید اجرایی شود بطوریکه در قانون برای عدم اجرای آن جرائمی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: یک ماه دیگر تا شروع فصل جدید مدارس وقت باقی است که باید تصمیمات جدی در خصوص مسائل ترافیکی در سطح شهرستان گرفته شود، حتماً خطکشی خیابانهای روبروی مدارس، ایجاد سرعت گیرهایی که وجودشان از تصادفات حادثه ساز جلوگیری می‌کنند و تخریب سرعت گیرهایی که وجودشان باعث تصادفات میشوند از مهمترین برنامه‌های این شورا باشد.

مهندس محمد رادمهر ادامه داد: مردم باید نسبت به فرهنگ ترافیک از آگاهی کامل برخوردار باشند، فرهنگ ترافیک تنها به این معنا نیست که مردم فرهنگ‌ ترافیک را باید عمل کنند. بلکه این فرهنگ به این معنا هم حساب می‌شود که یک عابر پیاده نسبت به این فرهنگ مسئولیت پذیر باشد.

حسام بختیار/خبرگزاری مکران

بازدیدها: ۲۲۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi