تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۷در ۷:۳۴ ب٫ظ کد خبر:17764

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان:آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند

به گزارش مکران-دکتر خیری، ۲۶ مردادماه؛ سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی را گرامی داشت. دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان طی پیامی سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک و تهنیت گفت. در پیام تبریک دکتر خیری آمده است:امروز یادآور ...

به گزارش مکران-دکتر خیری، ۲۶ مردادماه؛ سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی را گرامی داشت.

دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان طی پیامی سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

در پیام تبریک دکتر خیری آمده است:امروز یادآور بازگشت غرور آفرین مردان و زنان آزاده ای است که پس از تحمل سال ها شکنجه و دوری از عزیزان خویش، به وطن بازگشتند و به انتظار میلیون ها ایرانی پایان دادند.

آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند.

آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند.اینان سینه هایی فراح تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوستند، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند.

ضمن تکریم و قدردانی از این بزرگواران، در سایه الطاف یزدان پاک، سلامتی، موفقیت و بهروزی و توفیق روز افزون این سرمایه های ماندگار را آرزومندیم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi