تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۷در ۱:۱۰ ب٫ظ کد خبر:18293

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان:اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور دارای روحیه انقلابی هستند

به گزارش مکران-دکتر خیری در نشست با رئیس سازمان بسیج اساتید استان گفت: با توجه به نیاز کشور نباید از راه اصلی مقام معظم رهبری فاصله بگیریم. دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با ابراز خوشحالی و تبریک بمناسبت هفته بسیج اظهار داشت: دشمن ...

به گزارش مکران-دکتر خیری در نشست با رئیس سازمان بسیج اساتید استان گفت: با توجه به نیاز کشور نباید از راه اصلی مقام معظم رهبری فاصله بگیریم.

دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با ابراز خوشحالی و تبریک بمناسبت هفته بسیج اظهار داشت: دشمن در هر زمینه ای به دنبال فرصت برای ضربه زدن به انقلاب و میهن اسلامی می باشد، احساس بر اینست که باید بدنبال حفظ ارزش باشیم و بهترین نیرویی که می تواند حفظ ارزش در جامعه را انجام دهد بسیج می باشد.

دکتر خیری افزود: بسیج موتور محرکه جامعه است و دانشگاه در ساختن جامعه ای پویا نقش اساسی دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام از صلابت، اتحاد و از خودگذشتگی بسیجیان ترس داشته و دارند، اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که بسیج متعلق به گروه و قشر خاصی نیست بلکه بسیج متعلق به اقشار مختلف جامعه و موج خروشانی از همه ملت است.

وی تصریح کرد: آرزوی تشکیل ارتش بیست میلیونی توسط امام خمینی (ره) برآورده شده و اعضای سازمان یافته بسیج در این سالها از مرز ۲۰ میلیون نفر نیز گذشت.

خیری با تاکید بر اینکه اساتید دانشگاه باید از روحی انقلابی برخوردار باشند افزود: با توجه به نیاز کشور به افکار و روحیات ایثار، شهادت و جوانمردی باید مسیر حرکت خود را منطبق بر منویات مقام معظم رهبری ساخته تا سازندگی واقعی و توسعه همه جانبه علمی در کشور نهادینه و اجرا شود و مشکلات کشور عزیزمان را بخوبی پشت سر بگذاریم و به سرمنزلگاه اصلی انقلاب برسانیم.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در بین دانشجویان نهادینه کنیم، اظهار داشت: بدون شک ترویج و نهادینه کردن فرهنگ بسیجی در میان افراد جامعه راهکاری اثرگذار در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان باشد.

وی گفت: یکی از اندیشکده های مصوب ما اندیشکده آسیب های فرهنگی و اجتماعی است، که در این راستا جلسات و نشست هایی با مجموعه ها و نهادهای مرتبط برگزار، برخی از مشکلات احصاء شده و بانک اطلاعاتی خوبی در این خصوص تهیه شده است.

گفتنی است این اندیشکده با محوریت دانشگاه پیام نور استان و با همکاری اساتید و اعضای هیأت علمی داوطلب و علاقه مند دانشگاه پیام نور هرمزگان ماموریت خود را دنبال می کند.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با اشاره به راه اندازی اندیشکده ها با هدف احصاء مسائل و مشکلات و ارائه راهکار راه اندازی شده اند خاطر نشان کرد: امید است با تلاش ها و حمایت اساتید یک گام بزرگی به نفع دانشجویان در جهت برون رفت مسائل برداریم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi