تاریخ انتشار:۰۷ دی ۱۳۹۷در ۷:۴۳ ب٫ظ کد خبر:18586

درحاشیه اختتامیه سومین کنگره ملی دخانیات و سلامت” در بندرعباس از برترین ها در حوزه علمی، هنری و ایده شو تقدیر شد

به گزارش مکران در حاشیه اختتامیه سومین کنگره ملی دخانیات در بندرعباس از برترین ها در حوزه علمی، هنری و ایده شو تقدیر شد. در این مراسم که با حضور عضو کمیسیون بهداشت و درمان، رییس انجمن قلب و عروق ایران و رییس جمعیت مبارزه با ...

به گزارش مکران در حاشیه اختتامیه سومین کنگره ملی دخانیات در بندرعباس از برترین ها در حوزه علمی، هنری و ایده شو تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور عضو کمیسیون بهداشت و درمان، رییس انجمن قلب و عروق ایران و رییس جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور و اخلاقی پور مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار شد؛ از علی پیشدار در بخش پوستر، بابک اسماعیلی در بخش کاریکاتور، رضا فتحی مقدم در بخش عکس مهدیه ترکا و امل البنین یوسفی زاده در بخش نقاشی، محدثه زاهدی در بخش فیلم کوتاه تقدیر شد.

همچنین در بخش علمی و پژوهشی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز از دکتر حسام علیزاد، الهام ایمانی، فاطمه هندیجانی،کبری کهنوجی، خانم حیدری نژاد، آقای انصاری فرد، دکتر شهلا سهرابی پور،خانم دکتر نسیبه روزبه تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است در این کنگره یک ایده شو نیز برگزار گردید که نفرات برتر آن به دین شرح است؛ فاطمه سادات حسینی در بخش دانشجویی و  مهتا کریمی در بخش دانش آموزی حائز رتبه های برتر شدند که به رسم یادبود با اهدای جوایزی از آن ها تقدیر شد.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi