تاریخ انتشار:۱۵ دی ۱۳۹۷در ۴:۴۳ ب٫ظ کد خبر:18677

انتصابی از جنس تعهد وتوانایی از میان بانوان بلوچ به عنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی در برونئی

به گزارش مکران- انتصاب سرکار خانم حمیرا ریگی(فرماندار فعال و توانای شهرستان قصرقند ) بعنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کشور برونئی،برگ زرینیست بر تهعد ،توانایی،دیانت و تدبر خانم ریگی که بحق توانسته انددر  مسوولیتهای متعدد سابق و حال ،بنحوی شایسته انجام وظیفه کنند. چه ...

به گزارش مکران- انتصاب سرکار خانم حمیرا ریگی(فرماندار فعال و توانای شهرستان قصرقند ) بعنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کشور برونئی،برگ زرینیست بر تهعد ،توانایی،دیانت و تدبر خانم ریگی که بحق توانسته انددر  مسوولیتهای متعدد سابق و حال ،بنحوی شایسته انجام وظیفه کنند.

چه زیباست که انتصابها با بهره گیری از تجارب ،تعهد ،لیاقت،دیانت و تواناییها  باشد.

چه بسا در ادوار گذشته و حال مسسولیتهایی به افراد واگذار شده که از روی فاکتورهای مذکور نبوده و قطعا ناکام مانده، اما انتصاب خانم ریگی که واقع بینانه و از روی  تعهد روی داده، مثال بارزیست بر سپردن مناصب به افراد لائق و توانا؛ ونیک میدانیم که انتصاب ایشان بعنوان یک زن ، بهادادن به  اهداف والای زنان و تثبیت مشی سیاسی آنهاست                                          .

تعصب قومی و قبیله ای و تفکر فرقه گرایانه دو عامل مهم تخربیست که کمک به اهداف دشمنان را مهیا کرده ودر عین توفیر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،دشمنان را در نیل به اهداف ،همیاری میکند.و مدیرای معزز ما میبایس از پیاده سازی چنین افکاری جدا بپرهیزند .ودر انتها توفیق در اهداف وبهروزی را واسه ی  این بزرگوار مسئلت دارم .

بلوچزهی/ بلوچستان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi