تاریخ انتشار:18 مرداد 1400در 1:32 ب.ظ کد خبر:22773

استاندار: موانع سه واحد تولیدی و کشاورزی هرمزگان رفع شد

استاندار هرمزگان گفت: موانع و مشکلات مربوط به فعالیت سه واحد تولیدی و کشاورزی استان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و رفع شد. فریدون همتی ه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان افزود: شرکت پارس پترولیوم که در سال‌های گذشته با ...

استاندار هرمزگان گفت: موانع و مشکلات مربوط به فعالیت سه واحد تولیدی و کشاورزی استان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و رفع شد.

فریدون همتی ه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان افزود: شرکت پارس پترولیوم که در سال‌های گذشته با سرمایه گذاری در منطقه ویژه شهید رجایی بنا به مسائل و مشکلات پیش رو تاکنون موفق به ادامه طرح نشده است، با طرح مشکلات و همچنین تبادل نظر بین سرمایه گذار و اداره کل بنادر و دریانوردی، دستورهای ویژه ای برای ادامه مرحله نخست این طرح تا پایان سال‌جاری صادر شد.
وی بیان داشت: همچنین در این نشست موانع مربوط به سرمایه گذاری برای احداث شهرک کشاورزی در دشت بارق شهرستان بشاگرد و سرمایه گذاری در یک طرح پرورش میگو در هرمزگان نیز بررسی و رفع شد.
استاندار هرمزگان با اشاره به کوتاه تر شدن فرآیند بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان، گفت: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده، مدت زمانی که متقاضی درخواست خود را برای رفع مشکل در دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ثبت کرده و این موانع در این نشست مطرح و پاسخ لازم به واحدها ارسال می شود، بسیار کوتاه شده است.
همتی خاطرنشان کرد: در سالی که به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده است، از هیچ کوششی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان هرمزگان دریغ نخواهیم کرد.

بازدیدها: ۸۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi