تاریخ انتشار:۱۷ فروردین ۱۳۹۸در ۲:۲۴ ب٫ظ کد خبر:18976

رتبه اول میهمان پذیری فرهنگیان در اختصاص آموزش و پرورش قشم / پذیرش قریب ۲۰۰۰ نفر روز

رتبه اول میهمان پذیری فرهنگیان در اختصاص آموزش و پرورش قشم / پذیرش قریب ۲۰۰۰ نفر روز آموزش و پرورش قشم با پذیرش یکصد و هشتاد و نه هزار و ۴۵۶ نفر روز بالاترین رتبه پذیرش گردشگران فرهنگی را در استان هرمزگان به خود ...

رتبه اول میهمان پذیری فرهنگیان در اختصاص آموزش و پرورش قشم / پذیرش قریب ۲۰۰۰ نفر روز

آموزش و پرورش قشم با پذیرش یکصد و هشتاد و نه هزار و ۴۵۶ نفر روز بالاترین رتبه پذیرش گردشگران فرهنگی را در استان هرمزگان به خود اختصاص داد.
به گزارش مکران به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری فرماندار گفت: ظرفیت های طبیعی گردشگری، مهمانوازی و مشارکت فعالانه مردم خونگرم شهرستان و برنامه ریزی و تلاش مسوولان، قشم را به عنوان مقصد مهم گردشگران نوروزی بدل ساخته است.
نصری از تلاش های بی وقفه مدیر آموزش و پرورش، اعضاء ستاد فرهنگیان و نیروهای خدماتی مدارس که در تمام طول تعطیلات نوروز، شبانه روزی به میهمانان فرهنگی ارائه خدمت نمودند، قدردانی کرد.
بر اساس این خبر مدیر آموزش و پرورش و جمعی از اعضا ستاد اسکان فرهنگیان قشم با حضور در دفتر علیرضا نصری فرماندار، گزارش عملکرد شانزده روز فعالیت مجموعه خود را ارائه نمود.
بهرام پور اشرف اظهار داشت: چهل و نه هزار و ۴۲۳ نفر در قالب سیزده هزار و ۷۲۹ خانوار توسط ستاد اسکان فرهنگیان پذیرش شدند.
او اضافه کرد: این تعداد خانوار در ۵۵ مدرسه با ۳۵۵ کلاس اسکان داده شدند
.مدیر آموزش و پرورش قشم ضمن تقدیر از حمایت و مساعدات مدیر کل آ.پ، فرماندار شهرستان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و مجموعه کسانی که نسبت به تامین شرایط پذیرش مناسب اسکان فرهنگیان اهتمام داشتند، تصریح کرد: ستاد اسکان فرهنگیان قشم از ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردین با یکصد و هشتاد و نه هزار و ۴۵۶ نفر روز بالاترین رتبه پذیرش را در سراسر استان داشته است.

بازدیدها: ۲۷۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi