تاریخ انتشار:22 اردیبهشت 1398در 10:34 ق.ظ کد خبر:19169

فرماندار قشم بیان کرد: اطمینان و همراهی عمومی، ضامن استیفا حقوق مردم

فرماندار شهرستان قشم گفت: مهم ترین موضوعی که باید در تلاش مسئولین در جهت استیفا حقوق مردم به آن توجه کنند، ضرورت همراهی آنان در روند کار است. علیرضا نصری در دیدار فرمانده جدید پایگاه دریابانی این شهرستان، تصریح کرد: فلسفه وجودی دستگاه ها و نهادهای ...

فرماندار شهرستان قشم گفت: مهم ترین موضوعی که باید در تلاش مسئولین در جهت استیفا حقوق مردم به آن توجه کنند، ضرورت همراهی آنان در روند کار است.
علیرضا نصری در دیدار فرمانده جدید پایگاه دریابانی این شهرستان، تصریح کرد: فلسفه وجودی دستگاه ها و نهادهای عمومی ارائه خدمت در زمینه های مختلف و استیفاء حقوق شهروندی می باشد.

او ادامه داد: پایگاه دریابانی قشم، بواسطه استقرار در شهرستانی با مرزهای تماما آبی، واجد وظایف گسترده تری نسبت به دیگر شهرستان ها بوده و مسئولیت سنگین تری را متوجه آن ساخته است.
رئیس شورای تامین شهرستان قشم با اشاره به وظایف پایگاه دریابانی در کنترل و مراقبت از نوار مرزی و ساحلی شهرستان و نظارت بر نحوه ورود و خروج شناورها بیان داشت: تعامل با بومیان و جلب همکاری آنان به عنوان پاسداران همیشگی مرزهای آبی این بخش از کشور، اهمیت ویژه ای دارد و اساسا تحقق آن بدون مشارکت مردم ناپایدار و بی نتیجه خواهد بود.

نصری اظهار امیدواری کرد: تجربیات و سوابق ارزنده فرمانده جدید دریابانی شهرستان قشم از دوران مسئولیت سال های پیش در این شهرستان، روند برقراری ارتباط با مردم و جلب اعتماد و مشارکتشان در انجام وظایف قانونی را با سهولت همراه سازد.

فرماندار شهرستان قشم، گفت: بخشی از مسئولیت های پایگاه دریابانی مرتبط با فعالیت شناورهای صیادی، تفریحی در اسکله های صیادی و گردشگری است که به عنوان یکی از مهم ترین مراکز اشتغال و رونق کسب و کار محلی محسوب می گردند و تعامل و همکاری مستمر موجب تقویت این مهم و گسترش حس اعتماد متقابل خواهد شد.
او در ادامه به مبارزه با قاچاق به عنوان پدیده ای مخل تولید و اشتغال پایدار اشاره و بر جلب اعتماد مردم در کنار فعالیت های اشتغالزایی و تقویت صنایع زیر بنایی با توجه به منابع و ظرفیت های درون شهرستانی تاکید نمود.
بر اساس این خبر در ابتدا این دیدار که در دفتر علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم صورت گرفت، عبدالرضا ضربت بر لزوم همکاری بین اعضاء شورای تامین و همچنین ارتباط تنگاتنگ با گروه های مرجع اجتماعی در جهت جلب اعتماد و همکاری در جهت انجام وظایف قانونی خود تاکید و خواستار مساعدت فرماندار شهرستان در این زمینه شد.

بازدیدها: ۱۱۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi