تاریخ انتشار:۰۷ خرداد ۱۳۹۸در ۱۰:۰۱ ب٫ظ کد خبر:19369

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد:مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر فساد در اولویت دستگاه قضایی استان هرمزگان / امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی است

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر فساد در اولویت دستگاه قضایی استان هرمزگان / امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی است خبرگزاری میزان- صالحی توجه به تکریم ارباب رجوع، کاهش اطاله دادرسی، مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر ...

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد
مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر فساد در اولویت دستگاه قضایی استان هرمزگان / امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی است
خبرگزاری میزان- صالحی توجه به تکریم ارباب رجوع، کاهش اطاله دادرسی، مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر فساد را اولویت‌های دستگاه قضایی استان هرمزگان برشمرد.
مقابله با قاچاق و برخورد با مظاهر فساد در اولویت دستگاه قضایی استان هرمزگان / امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی استبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان
مکران به نقل از روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری استان ضمن تأکید بر لزوم توجه مستمر به ارتقای شاخص امنیت در مناطق مختلف هرمزگان تصریح کرد: امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی است و مخلان امنیت و هنجارشکنان با برخورد قاطع و بدون اغماض مواجه خواهند شد.

وی تأکید کرد: ارتقاء عملکرد و افزایش بهره وری نیازمند عزمی همگانی و تفکری جهادی و انقلابی است.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان همچنین اجرای منویات داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و عمل به سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست قوه قضائیه را رویکرد اصلی و محور تمامی اقدامات دادگستری هرمزگان در دوره جدید عنوان کرد.

وی خاطر نشان ساخت: در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز، برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت و ضمن توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به منظور تحقق شعار سال و جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی، حمایت‌های حقوقی –قضایی از سرمایه گذاری مشروع اعمال خواهد شد.

صالحی تصریح کرد: مردم، ولی نعمتان ما هستند و تکریم آن‌ها در رأس تمامی امور دستگاه قضائی استان قرار خواهد داشت و به تمامی همکاران خود توصیه مؤکد دارم با مردم به بهترین شکل ممکن رفتار کنند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه منصب قضاوت در واقع جایگاه ائمه اطهار (علیهم السلام) است و تکریم ارباب رجوع ریشه در فرهنگ دینی ما دارد، یادآور شد: پاسخگویی به مطالبات مردم، رعایت موازین اخلاق حرفه‌ای و اهتمام ویژه به سعه صدر و بالابردن آستانه تحمل، موجب افزایش رضایتمندی مردم، شکوفایی و توسعه سلامت اداری و بهبود روند خدمت رسانی خواهد شد.

وی همچنین با اعلام به این مطلب که احقاق حقوق عامه و صیانت از اموال بیت المال یکی از شاخص‌ترین اولویت‌های دادگستری هرمزگان خواهد بود، بر لزوم تشدید نظارت‌ها به منظور مقابله با مظاهر فساد و انسداد گریزگاه‌های سودجویان، اخلالگران و مفسدین تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اعلام خبر تنظیم دستورالعمل مدیریت پرونده‌های مهم و تشکیل دبیرخانه آن در مجموعه دستگاه قضایی استان خاطرنشان کرد: پرونده‌های مشمول این دستورالعمل با توجه به اهمیت و حساسیت آن‌ها به منظور نظارت دقیق و مستمر برآن‌ها و برخورد قاطع، سریع و قانونی با مرتکبین این قبیل جرائم از بدو تشکیل تا اجرای کامل حکم توسط مدیریت ارشد دادگستری استان پیگیری می‌گردد.

بازدیدها: ۴۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi