تاریخ انتشار:۰۱ تیر ۱۳۹۸در ۱:۲۱ ب٫ظ کد خبر:19773

برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در سالن همایش شرکت گاز

*برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در سالن همایش شرکت گاز 🔴 به گزارش مکران :این همایش با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان ،دادی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان ،مدیر کل توسعه و تجهیز و نوسازی مدارس هرمزگان با ...

*برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در سالن همایش شرکت گاز

🔴 به گزارش مکران :این همایش با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان ،دادی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان ،مدیر کل توسعه و تجهیز و نوسازی مدارس هرمزگان با هدف افزایش مشارکت خیرین مدرسه ستز ،افزایش ایمنی و نوسازی مدارس،و تقدیر و تشکر از خیرین در حال برگزاری می باشد.
🔴مدیر کل آموزش و پرورش استان ،ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور ۳۰۰ خیر مدرسه ساز در این همایش ،نقش خیرین را در مدرسه سازی .با آینده علمی کشور گره خورده است.و با توجه به کمبود سرانه فضای آموزشی در استان هرمزگان ،اگر مشارکت خیرین نبود قطعا بیشتر مدارس دو شیفت بودند اکنون نیز برای افزایش سرانه فثای آموزشی و سایر مشکلات آموزشی به همکاری همه نهادها نیاز است .
تفاهم نامه هایی با نهاد های مختلف از جمله شهرداری بسته شده است و در آینده ای نزدیک با انعقاد تفاهم نامه با صاحبان صنایع امید است بخش عظیمی از کمبودها در بخش مدرسه سازی و تجهیز و نوسازی مدارس بر طرف گردد.
🔴سازمان نوسازی و تجهیز مدارس نیز در پایان ضمن تشکر از خیرین خود را آماده هر نوع همکاری با خیرین در تمام بخش ها خصوصا تجهیز و ایمن سازی مدارس اعلام کردند.
🔴 قابل ذکر است حدود دو و نیم درصد کل خیرین کشور در استان هرمزگان می باشند.
🔴در قسمتی از سالن همایش نمایشگاهی کوچک از دستاوردهای اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان به نمایش گذاشته شده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi