تاریخ انتشار:04 تیر 1398در 9:24 ب.ظ کد خبر:19852

سرهنگ”احمد ثمره حسینی”هنگام ماموریت دستگیری فردی شرور و سابقه دار مجروح شد

سرهنگ"احمد ثمره حسینی"هنگام ماموریت دستگیری فردی شرور و سابقه دار مجروح شد به گزارش مکران : سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت؛ ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته در اجرای حکم دستگیری فردی شرور و سابقه دار تیمی از ...

سرهنگ”احمد ثمره حسینی”هنگام ماموریت دستگیری فردی شرور و سابقه دار مجروح شد

به گزارش مکران : سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت؛ ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته در اجرای حکم دستگیری فردی شرور و سابقه دار تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان زابل با هدایت مستقیم فرمانده انتظامی این شهرستان وارد عمل شدند.
با نزدیک شدن ماموران انتظامی به محل مخفیگاه این فرد شرور، متهم با یک قبضه سلاح گرم به سمت خودرو تیراندازی که سرهنگ”احمد ثمره حسینی” فرمانده انتظامی شهرستان زابل از ناحیه پهلو مجروح و بلافاصله به بیمارستان امیرالمومنین(ع) زابل منتقل شد.
این گزارش حاکی است، اقدامات درمانی بر روی سرهنگ ثمره حسینی صورت گرفته و وضعیت عمومی وی رضایت بخش می باشد.
در خور اشاره است، این فرد شرور ساعتی پس از این حادثه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش ۲ قبضه سلاح کلاش، ۸ تیغه خشاب حاوی ۲۳۴ فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری دو لول به همراه ۱۸۰عدد فشنگ شکاری و ۱۶۵عدد پوکه فشنگ شکاری ، ۲ عدد فشنگ پر کن اسلحه شکاری، یک عدد شوکر ، ۲ عدد سینه خشاب کلاش ، یک عدد سینه خشاب اسلحه شکاری و یک قبضه شمشیر کشف کردند.
متهم پس از بازجوئی های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

بازدیدها: ۲۲۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi