تاریخ انتشار:۱۳ تیر ۱۳۹۸در ۸:۵۹ ب٫ظ کد خبر:20076

صدور گواهی سوء پیشینه در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی / افتتاح چهاردهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان در حاجی آباد

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان گفت: با هدف توسعه عدالت الکترونیک، چهاردهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان و نخستین دفتر از نوع در شهرستان حاجی آباد افتتاح و راه اندازی شد.   به گزارش مکران، مجتبی قهرمانی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان ...

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان گفت: با هدف توسعه عدالت الکترونیک، چهاردهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان و نخستین دفتر از نوع در شهرستان حاجی آباد افتتاح و راه اندازی شد.

 

به گزارش مکران، مجتبی قهرمانی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان اظهارداشت: چهاردهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان و نخستین دفتر از نوع در شهرستان حاجی آباد افتتاح و راه اندازی شد.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان در حاشیه مراسم راه اندازی این دفتر اظهار داشت: راه اندازی این دفاتر خدمات الکترونیک در راستای ارائه خدمات مطلوب به مراجعین دستگاه قضایی، توسعه عدالت الکترونیک و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی صورت می گیرد.

وی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دستگاه قضایی نام برد و یادآور شد: بهره گیری از فناوری های نوین و دستاوردهای حوزه الکترونیک و نرم افزار، نقش مهمی در تحول قضایی ایفاء کرده است.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان هرمزگان با اعلام این مطلب که ۸۶ درصد از ابلاغات قضایی استان هرمزگان به صورت الکترونیک صورت می گیرد ، یادآور شد: به کار گیری ابلاغ الکترونیک قضایی تحول عظیمی در ارائه خدمات ایجاد نموده و ضمن کاهش هزینه های دادرسی و ابلاغ اوراق ، موجب تسریع در جریان دادرسی نیز شده است.

قهرمانی همچنین اعلام کرد، با برنامه ریزی دقیق و ایجاد زیرساخت های لازم برای نخستین بار در کشور ، صدور گواهی سوء پیشینه به صورت الکترونیک و در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان صورت می گیرد.

بازدیدها: ۱۱۲

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi