تاریخ انتشار:25 تیر 1398در 12:53 ب.ظ کد خبر:20237

فرماندار شهرستان قشم : برنامه های تامین اجتماعی در راستای ارائه خدمات غیر حضوری قابل تحسین است.

علیرضا نصری در مراسم آغاز رسمی عملیات اجرایی طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی قشم، نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان با استفاده از سیستم ها و روش های نوین بکارگرفته در تامین اجتماعی را خوب ارزیابی ...

علیرضا نصری در مراسم آغاز رسمی عملیات اجرایی طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی قشم، نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان با استفاده از سیستم ها و روش های نوین بکارگرفته در تامین اجتماعی را خوب ارزیابی کرد.
فرماندار قشم از نزدیک روند عملیات اجرایی طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این شهرستان را مورد بررسی قرارداد و افزود: برنامه ریزی و حرکت این سازمان در راستای بستر سازی تامین اجتماعی الکترونیک، توسعه خدمات غیر حضوری و کاهش فرآیند های کاری قابل تقدیر است.

نصری در حاشیه این مراسم از واحدهای مختلف تامین اجتماعی قشم بازدید و ضمن گفتگو‌ با کارکنان و تبریک هفته تامین اجتماعی تبریک هفته گفت: با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت شهرستان قشم تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند ارائه خدمت به این جمعیت بزرگ با برنامه ریزی ها و اقداماتی که صورت گرفته و‌ مشاهده گردید بسیار ارزشمند است.

او اجرای طرح ساختار نوین ارائه خدمت و میز خدمت در این سازمان را هم مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: اینکه مراجعان به یک مجموعه اداری براحتی و در فضای مناسب خدمات خود را دریافت نمایند رضایت بخش است.
رئیس تامین اجتماعی قشم نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی به نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت: از جمعیت ۱۵۰هزار نفری شهرستان قشم حدود ٧۵هزار نفر تحتپوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند که نیمی از جمعیت کل این شهرستان  را شامل می شود.
عباس اکبری از پرداخت بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال در قالب تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت این سازمان در سال گذشته در قشم خبر داد و افزود: ۲۵ هزار بیمه شده اصلی و ۲ هزار و پانصد نفر مستمری بگیر در قشم وجود دارند که در سه بخش تعهدات بلند مدت، تعهدات کوتاه مدت و درمان خدمات دریافت می کنند.

بازدیدها: ۸۷

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi