تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۸در ۳:۵۴ ب٫ظ کد خبر:20427

استاندار هرمزگان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان تاکید کرد: راهکارهایی با حداکثر تاثیرگذاری برای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شوند

استاندار هرمزگان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان تاکید کرد: راهکارهایی با حداکثر تاثیرگذاری برای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شوند استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای پیشگیری از وقوع جرم باید راهکارهایی مناسب و عملیاتی ارائه و اجرایی شوند که حداکثر تاثیرگذاری را در ...

استاندار هرمزگان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان تاکید کرد:

راهکارهایی با حداکثر تاثیرگذاری برای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شوند

استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای پیشگیری از وقوع جرم باید راهکارهایی مناسب و عملیاتی ارائه و اجرایی شوند که حداکثر تاثیرگذاری را در راستای تحقق این هدف مهم داشته باشند.

دکتر فریدون همتی در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان، عنوان کرد: یکی از اقداماتی که نیاز است در راستای پیشگیری از وقوع جرم انجام شود، تجزیه و تحلیل پرونده های موجود در دستگاه قضایی استان است تا میزان فراوانی انواع جرایم مشخص و بر روی پیشگیری از جرایمی که دارای گستردگی و فراوانی بیشتری هستند، بیشتر متمرکز شویم.

وی ادامه داد: جلوگیری از موازی کاری و داشتن هماهنگی و انسجام بیشتر از دیگر مواردی است که برای پیشگیری از وقوع جرم باید مورد توجه قرار گیرد تا این کار به شکل بهتر و با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای پیشگیری از وقوع جرم باید راهکارهایی مناسب و عملیاتی ارائه و اجرایی شوند که حداکثر تاثیرگذاری را در راستای تحقق این هدف مهم داشته باشند.

همتی تصریح کرد: با همکاری، همراهی و همدلی مجموعه دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضایی استان، به نتایج بهتری در زمینه‌های مختلف به ویژه پیشگیری از وقوع جرم دست خواهیم یافت که موجب افزایش رضایتمندی مردم می شود.

وی گفت: خوشبختانه این هماهنگی و همکاری میان دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضایی در هرمزگان وجود دارد.

بازدیدها: ۱۴۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi