تاریخ انتشار:13 مرداد 1399در 0:00 ق.ظ کد خبر:21621

فرماندارقلعه گنج از بندسنگ وسیمانی دهندران رمشک بازدید کرد

فرماندار قلعه گنج در بازدید از بند سنگ و سیمانی شکسته شده روستای « دهندران »رمشک بیان داشت: بند سنگ و سیمانی روستای دهندران رمشک بزودی ترمیم و بهسازی خواهد شد. فرماندار قلعه گنج ظهر امروز هفتم مردادماه در پی سفر به دهستان رمشک از بند ...

فرماندار قلعه گنج در بازدید از بند سنگ و سیمانی شکسته شده روستای «
دهندران »رمشک بیان داشت:

بند سنگ و سیمانی روستای دهندران رمشک بزودی ترمیم و بهسازی خواهد شد.

فرماندار قلعه گنج ظهر امروز هفتم مردادماه در پی سفر به دهستان رمشک از بند سنگ و سیمانی روستای دهندران و مزارع اهالی روستا که بر اثر سیل و تخریب بخشی از بند سنگ و سیمانی دچار آسیب شده بودند بازدید بعمل آورد .

دکتر شهسواری در حاشیه ی این بازدید که با حضور جهانگیری معاونت برنامه ریزی و مجید احمدی بخشدار چاه دادخدا و مهندس موسی امیری رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری قلعه گنج و پردل رئیسی شهردار رمشک و شورا وکشاورزان و معتمدین روستای دهندران و ادیب حیدری خبرنگار سایت صبح مکران و جمعی از مدیران ادارات انجام شد بیان داشت :

با توجه به فصل بارندگی های تابستانه در منطقه ی رمشک ضروری است تا هر چه زودتر نسبت به ترمیم و بهسازی بند سنگ و سیمانی روستای دهندران اقدام شود.

دکتر مهدی شهسواری همچنین با توجه به خسارت وارده به بخش کشاورزی روستای دهندران و مزارع تنباکو ناشی از سیل چند روز قبل ضمن بازدید از این مزارع گفت:

موضوع پرداخت خسارت سیل به کشاورزان این روستا پیگیری خواهد شد.

در بازدید ظهر امروز فرماندار قلعه گنج از روستای دهندران سایر مسائل و مشکلات حوزه های آب و برق و راه روستایی که از سوی اهالی مطرح مورد پیگیری و جهت اقدام به مدیران ذیربط ارجاع گردید.

«خبرنگار:ادیب حیدری»

بازدیدها: ۶۵۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi