تاریخ انتشار:۲۵ اسفند ۱۳۹۹در ۱۱:۳۶ ب٫ظ کد خبر:22203

حجت الاسلام داریوش حسن زاده به عنوان مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب شد.

🔴حجت الاسلام داریوش حسن زاده به عنوان مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب شد. در راستای استفاده از ظرفیت نیروهای جوان استان در گام دوم انقلاب اسلامی که مورد تاکید نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان ...

🔴حجت الاسلام داریوش حسن زاده به عنوان مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب شد.

در راستای استفاده از ظرفیت نیروهای جوان استان در گام دوم انقلاب اسلامی که مورد تاکید نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده می باشد،حجت الاسلام حسن زاده از فعالین حوزه رسانه، طی حکمی بعنوان مدیر روابط عمومی این دفتر منصوب گردید.
در بخشی از این حکم آمده است : با توجه به سوابق اجرایی و تخصص شما به خصوص در حوزه رسانه و روابط عمومی و نظر به شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب می شوید.

حجت الاسلام حسن زاده از فعالین اجتماعی استان هرمزگان و مسولیت های همچون نماینده دفتر اجتماعی سیاسی حوزه علمیه استان هرمزگان مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان و دبیر گروه های جهادی طلاب استان هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

⭕روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس

بازدیدها: ۴۴۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi