تاریخ انتشار:۱۱ فروردین ۱۴۰۰در ۹:۴۴ ب٫ظ کد خبر:22214

دیدار نوروزی نماینده با کارکنان فرمانداری شهرستان قلعه گنج

دیدار نوروزی نماینده با کارکنان فرمانداری شهرستان قلعه گنج 🔸صبح روز یکشنبه در سومین روز کاری سال ۱۴۰۰، حاج منصور شکرالهی نماینده مردم شریف شهرستان های جنوبی در مجلس شورای اسلامی با همراهی دکتر شهسواری فرماندار قلعه گنج با حضور در فرمانداری قلعه گنج با کارمندان ...

دیدار نوروزی نماینده با کارکنان فرمانداری شهرستان قلعه گنج

🔸صبح روز یکشنبه در سومین روز کاری سال ۱۴۰۰، حاج منصور شکرالهی نماینده مردم شریف شهرستان های جنوبی در مجلس شورای اسلامی با همراهی دکتر شهسواری فرماندار قلعه گنج با حضور در فرمانداری قلعه گنج با کارمندان واحدهای مختلف فرمانداری دیدار و گفتگو نمودند.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری قلعه گنج نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال جدید و ارزوی موفقیت برای این عزیزان و پایان یافتن بیماری کرونا، رسیدگی به موقع مشکلات و درخواستهای مردم و تلاش برای توسعه شهرستان در حوزه های مختلف در سال ۱۴۰۰خواستار شد.

🔸نماینده مجلس همچنین در بازدید از ستاد انتخابات قلعه گنج و در دیدار با مهندس امیر بامری و مصیب سالاری در سال جاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش داریم و بایستی با کمک یکدیگر در جهت برگزاری هرچه با شکوهتر انتخابات و با میزان مشارکت بالای مردم که به فرموده مقام معظم رهبری عرصه اقتدار و وحدت ملی است ، تلاش نماییم .

خبرنگار: ادیب حیدری

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi