تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۴۰۰در ۷:۰۶ ب٫ظ کد خبر:22232

معضل آب پس از پیوشک به سورک بخش لیردف رسید

به گزارش صبح مکران :تداوم قطعی و اختلال شبکه آب در چند ماهه اخیر در روستا های دهستان سورک بخش لیردف سبب شده است تا نارضایتی های اهالی روستا های سورک را به دنبال داشته باشد. اسحاق رئیسی بخشدار لیردف در همین زمینه گفت: عملیات ...

به گزارش صبح مکران :تداوم قطعی و اختلال شبکه آب در چند ماهه اخیر در روستا های دهستان سورک بخش لیردف سبب شده است تا نارضایتی های اهالی روستا های سورک را به دنبال داشته باشد.

اسحاق رئیسی بخشدار لیردف در همین زمینه گفت: عملیات کف شکنی چاه فعلی جهلدرک در حال حاضر علت اختلال و قطعی آب روستا های واقع در دهستان سورک می باشد.

وی عنوان کرد: قرار است ۱۰ متر بار ریخته شده دیواره حلقه چاه بیرون آورده شود و با اتمام کار کف شکنی که چند روز کارگران مربوطه بطور متناوب مشغول آن هستند انتظار داریم عملیات کف شکنی چاه بزودی تمام شود و پمپ های آبی بصورت کامل وارد مدار شوند.

اسحاق رئیسی افزود: آخرین روستا در مسیر شبکه آبرسانی روستای آگی بن بست دهستان سورک می باشد که با مشکل محسوس و جدی کمبود آب مواجه است که اهالی این روستا با اختصاص حواله خرید و حمل آب تانکر از آب و فاضلاب روستایی آب قابل شرب مورد نیاز را به سختی تامین می کنند.

ایشان ادامه داد: ضمن روستا های سورک، روستا های محمد آباد، عبد، ونک، پیوشک و گتی بخش لیردف که بخاطر خرابی و تعمیر و اصلاح در شبکه انتقال آب، دچار مشکل کمبود آب می باشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi