تاریخ انتشار:۰۶ شهریور ۱۴۰۰در ۱۰:۴۰ ب٫ظ کد خبر:22859

سپری شدن روز بدون فوت بیمار کرونا مثبت در سیستان و بلوچستان

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به امروز شنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ هیچ مورد فوت بیمار کرونا مثبت در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نداشتیم. سید محمد هاشمی شهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در ۲۴ ...

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به امروز شنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ هیچ مورد فوت بیمار کرونا مثبت در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نداشتیم.

سید محمد هاشمی شهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت منتهی به امروز شنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۰  هیچ مورد فوت بیمار کرونا مثبت در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نداشتیم.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: با این وجود نتیجه آزمایش کرونای ۲ تن از هم استانی های عزیزمان که در روزهای گذشته در محدوده تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فوت کرده بودند امروز مثبت شد و به همین دلیل ۲ مورد به آمار متوفیان کرونا مثبت استان اضافه شد و متاسفانه به ۲۴۳۲ نفر رسید.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت اخیر ۱۹۱ نفر از بیماران کرونا مثبت نیز توسط مجموعه همکارانمان در دانشگاه های علوم پزشکی استان شناسایی شدند و بدین ترتیب تعداد کل موارد مثبت آزمایشگاهی به  116375  نفر رسیده است.

هاشمی گفت: صبح امروز تعداد کل موارد بستری با علایم تنفسی اعم از مشکوک و قطعی کرونا هم برای نخستین بار  در ۲ ماه اخیر به کمتر از ۴۰۰ نفر رسید و  خوشبختانه در روز گذشته ۵۹ نفر از بیماران عزیز تنفسی هم با حال عمومی مناسب از بیمارستان ها ترخیص شدند. 

 رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: از مجموعه کارکنان بهداشت و درمان و از کسانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت می کنند تقدیر و تشکر می کنم.

وی بیان کرد: استمرار روند کاهشی موارد مثبت، موارد بستری و موارد فوت به رفتارهای جمعی همه ما در جایگاه مسئول و مردم عادی ارتباط دارد.

بازدیدها: ۷۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi