تاریخ انتشار:19 شهریور 1400در 8:04 ق.ظ کد خبر:22911

عطا ناوکی :حقوق تمامی جانبازان زیر۲۵ درصد برای اولین بار در هرمزگان برقرارشد.

عطا ناوکی گفت : با افزایش ۴۰ درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم. مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مکران با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مهم بنیاد ...

عطا ناوکی گفت : با افزایش ۴۰ درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم.

مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مکران با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مهم بنیاد شهید اشتغال فرزندان شهید، ایثارگر و جانباز بوده است اظهار داشت: تنها هرمزگان از کل استان های کشور بود که کلاس های تقویتی و بنیه علمی در خصوص آزمون استخدامی؛ مانند تست زنی، نحوی عدم استرس در آزمون و آشنایی با نحوی مصاحبه ، برگزار کرد.
ناوکی یکی از دلایل مهم افزایش رشد قبولی فرزندان تحت‌ پوشش در آزمون استخدامی را حضور در کلاس های تقویتی دانست و اظهار داشت: با یک مؤسسه در ارتباط با کلاس های تقویتی و بنیه علمی در خصوص آزمون استخدامی،تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردیم که به موجب این قرارداد حدود ۳۰۰ نفر در این کلاس ها حضور یافتند و این دوره های آموزشی به ۴ ماه انجامید.
وی در ادامه به تشکیل کارگروه اشتغال در بنیاد شهید اشاره کرد و اظهار داشت: با تشکیل هدفمند گارگروه اشتغال در بنیاد شهید، اطلاعات و آمار بیکاران و شاغلین این حوزه بروزرسانی شد و در کنار این موضوع شناسایی استعدادهای بیکاران نیز ارزیابی و جمع آوری شد که چه تعداد می توانند در حوزه استخدام و آزمون استخدامی شرکت کنند و چه تعداد می توانند از طریق تسهیلات و وام های یارانه مشغول به کار شوند.
مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان در ادامه اظهار داشت: با ۶ نفر ازمشاورین برتر استانی در خصوص مشاوره به فرزندان تحت پوشش بنیاد شهید قرار بستیم و تقریبا همه ی فرزندان تحت پوشش حتی در شهرستان ها هم از مشاوره در خصوص اشتغال بهره مند شدند.
ناوکی در پایان گفت: در سهمیه ۲۵ درصد آزمون فراگیر دستگاه‌ها ی اجرایی، ۱۷۶ نفر در استان پذیرفته شدند و همچنین در آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصدی هم که در رقابتی که بین خودشان برگزار شد از ۸۶ نفر شرکت کننده ۷۶ نفر قبول شدند.همچنین خبر از برقراری حقوق تمامی جانبازان زیر ۲۵ سال برای اولین بار در هرمزگان داد…

پرداخت دیون بنیاد به دانشگاه ازاد به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان وخرید چهار دستگاه خودرو شاسی بلند و استقلال اداره قشم وکیش وجابجایی ساختمان اداره بندرعباس از فعالیتهای بود که در یکسال گذشته انجام شده است.

ناوکی در پایان از خدمات رسانه ها با اهدا لوح تقدیر تشکر وقدر دانی کردند همچنین گفتند دفتر ما همیشه به روی رسانه ها باز است وتشکر وقدردانی از امام جمعه محترم بندرعباس،مجمع نمایندگان استان، ،مدیرکل دادگستری ،دادستان،بازرسی کل استان،مجموعه استانداری من جمله سرکار خانم شیبانی،وصنایع استان که نسبت به بنیاد نظر مساعد و همکاری وپشتیبانی داشته اند دارم.

بازدیدها: ۱۷۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi