تاریخ انتشار:۰۶ مهر ۱۴۰۰در ۱۲:۳۱ ب٫ظ کد خبر:22975

امید رضایی به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس قوه قضاییه :امید رضایی به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج منصوب شد طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین اژه ای، ریاست قوه قضاییه، امید رضایی ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان به سمت دادستان عمومی و انقلاب ...

طی حکمی از سوی رییس قوه قضاییه :
امید رضایی به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج منصوب شد

طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین اژه ای، ریاست قوه قضاییه، امید رضایی ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج منصوب شد.

در متن این حکم از سوی حجت الاسلام والمسلمین اژه ای، ریاست قوه قضاییه آمده است :
” امیداست با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سر لوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و موید باشید”.
آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج روز پنج شنبه هشتم مهرماه با حضور آقایان اسلامی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری و بخشی، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان، امام جمعه، فرماندار و مسئولین قضایی و اجرایی شهرستان کهنوج برگزار خواهد شد.
در این مراسم از خدمات و زحمات آقای مجید سیمی، دادستان سابق عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج که به مدت ۵ سال عهده دار این سمت بودند، تجلیل به عمل می آید.
لازم به ذکر است انتصاب تمامی قضات و روسای حوزه های قضایی سراسر کشور، با امضای ریاست قوه قضاییه صورت می پذیرد.
شایان ذکر است رضایی فعالیت قضائی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز و در سمت های مختلفی از جمله دادیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان، جانشین دادستان منوجان، معاون دادستان منوجان خدمت نموده است و در سال ۱۳۹۸ از سوی رئیس قوه قضائیه به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان منصوب شده بود.
امید رضایی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش جزا و جرم شناسی می باشد.

بازدیدها: ۹۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi