تاریخ انتشار:27 اسفند 1400در 2:57 ب.ظ کد خبر:24208

دلارهای نفتی مدعیان حقوق بشر را به سکوت واداشته است/ اشراف اطلاعاتی ایران موجب حیرت دشمن است

🔴 دلارهای نفتی مدعیان حقوق بشر را به سکوت واداشته است/ اشراف اطلاعاتی ایران موجب حیرت دشمن است 🔰 گزیده‌ای از بیانات حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته: 🔷 دین اسلام عید نوروز را به رسمیت می‌شناسد🔹عید ...

🔴 دلارهای نفتی مدعیان حقوق بشر را به سکوت واداشته است/ اشراف اطلاعاتی ایران موجب حیرت دشمن است

🔰 گزیده‌ای از بیانات حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته:

🔷 دین اسلام عید نوروز را به رسمیت می‌شناسد
🔹عید نوروز را گرامی می داریم و امید است سال جدید برای آحاد مردم و نظام اسلامی مایه خیر، برکت و تحول رو به رشد باشد.
🔹رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و قوانین راهنمایی و رانندگی در ایام عید نوروز به مراتب بیش از گذشته باید مد نظر باشد تا خانواده ای داغدار نشود.
🔹برخی روایات، عید نوروز را مقارن با عید غدیرخم و اعلام ولایت امیرالمومنین علی(ع) می‌دانند که محاسبات تقویمی نیز بر آن صحه می‌گذارد و عید نوروز از این منظر نیز برای جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت است.
🔹دین اسلام، عید نوروز را به رسمیت می شناسد و این بیانگر منطق دین جامع اسلام است که آیین های عقلانی و منطقی را تائید می کند.
🔹دین اسلام مطابق با فطرت انسان ها است و از این هرگز کهنه و قدیمی نخواهد شد.

🔶 اشراف اطلاعاتی ایران موجب حیرت دشمن است
🔸ارتحال آیت الله علوی گرگانی را تسلیت عرض می‌کنیم و ان‌شاءالله خداوند متعال این فقیه عالیقدر را با اجداد بزرگوارشان و امام حسین(ع) محشور کند.
🔸روز سربازارن گمنام امام زمان(عج) را گرامی می داریم.
🔸امروز اشراف اطلاعاتی ما برای دشمن بهت آور است.
🔸رصد دقیق مرکز جاسوسی موساد در اربیل عراق در کنار خانه های مسکونی و هدف قرار دادن آن با موشک‌های نقطه زن همزمان با ساعت شهادت سردار دلها جلوه ای از اقتدار، توان نظامی و اشراف اطلاعاتی انقلاب اسلامی ایران است.
🔸پیام این اقتدار به دلبستگان غرب و رژیم صهیونیستی آن است که موشک های بالستیک ایران اسلامی از سامانه پدافندی غرب به راحتی عبور کرده و هدف را مورد اصابت قرار می دهند.
🔸دفاع حق مشروع ایران است و در هر زمان و مکان حق خود میدانیم بر اساس قوانین بین المللی پاسخ دشمن را به صورت شکننده و قاطع بدهیم که هدف قرار دادن پایگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی نمونه ای از آن است.
🔸دستگیر کردن شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند نمایی دیگر از اشراف اطلاعاتی و اقتدار ایران اسلامی است.

🔷 دلارهای نفتی مدعیان حقوق بشر را به سکوت واداشته است
🔹جنایت بزرگ عربستان بر علیه بشریت که اخیرا رخ داد محکوم است و سکوت مجامع بین المللی و مدعیان دفاع از حقوق بشر بواسطه دلارهای نفتی مورد انتقاد است.
🔹کشورهای اسلامی باید نسبت به چنین فجایعی واکنش درخور داشته باشند.

🔶 ایمان، خودسازی و تقویت عقاید از وظایف منتظران ظهور است
🔸خود و آحاد جامعه را به تقوای الهی و پرهیز از گناه توصیه می کنم.
🔸تقوا از شاخصه‌های شخص منتظر ظهور منجی عالم بشریت است.
🔸ظهور مهدی موعود(عج) یکی از مشترکات تمام ادیان الهی است و تمام ادیان و پیامبران الهی آمدن منجی را بشارت داده‌اند که جهان را از ظلم و فساد نجات خواهد داد.
🔸آیت الله صافی گلپایگانی در کتاب «منتخب الاثر» روایات فراوانی از اهل سنت درباره امام زمان(عج) نقل کرده و تنها اختلاف برخی فرق اهل سنت با شیعه در زمان تولد امام زمان(عج) است که اهل سنت قائل بر تولد منجی در آخر الزمان(عج) هستند اما شیعه معتقد به ولادت و غیبت آن حضرت(عج) است.
🔸شیعه و سنی در اصل وجود امام عصر(عج) اتفاق نظر دارند و اهل سنت نیمه شعبان را بسیار مهم و گرانقدر می دانند.
🔸خداوند در قرآن کریم حکومت افراد دارای ایمان و عمل صالح بر زمین را وعده داده است که علمای دین مصداق بارز این آیه را امام زمان(عج) می دانند.
🔸ملاک حکومت، ایمان و عمل صالح است و انسان منتظر نیز باید با ایمان و عمل صالح خود را در زمره یاران واقعی مهدی موعود(عج) قرار دهد.
🔸فلسفه غیبت امام زمان(عج) آن است که جامعه بشری به آمادگی لازم برای زندگی در نور عدل الهی و امامت نرسیده است.
🔸ایمان، خودسازی و تقویت عقاید از وظایف منتظران ظهور است و باید شبهاتی که توسط رسانه های معاند با هدف تضعیف باورها منتشر می شود را با مطالعه و مراجعه به کارشناسان مربوطه برطرف کرد.
🔸کارشناسان باید برا شبهه زدایی در فضای مجازی بیش از پیش همت کنند.
🔸خودسازی، مقدمه و لازمه جامعه سازی است و همگان باید به خودسازی و امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه داشته باشند تا بستر ظهور فراهم آید.
🔸انقلاب اسلامی ایران یکی از بهترین زمینه های ظهور مهدی موعود(عج) است.
🔸باید حضور امام زمان(عج) را در تمام شئون زندگی فردی و اجتماعی خود در نظر گرفت و اعمال و رفتار ما مطابق با منتظران حقیقی و سیره مهدوی باشد.

بازدیدها: ۱۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi