تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۳در ۹:۰۱ ب٫ظ کد خبر:2436

موضع نماینده شرق هرمزگان درباره استعفای شهردار میناب

موضع نماینده شرق هرمزگان درباره استعفای شهردار میناب بندرعباس- روزنامه صبح ساحل درقسمت سمت چپ صفحه نخست خود درقالب (خبرآخر) آورده است: 'موضع نماینده شرق هرمزگان درباره استفاده شهر دار میناب' روزنامه صبح ساحل دراین گزارش آورده است،درپی استعفای شهردارمیناب وبه دنبال آن تجمع جمعی ازبازاریان ومردم ...

موضع نماینده شرق هرمزگان درباره استعفای شهردار میناب

بندرعباس- روزنامه صبح ساحل درقسمت سمت چپ صفحه نخست خود درقالب (خبرآخر) آورده است: ‘موضع نماینده شرق هرمزگان درباره استفاده شهر دار میناب’

روزنامه صبح ساحل دراین گزارش آورده است،درپی استعفای شهردارمیناب وبه دنبال آن تجمع جمعی ازبازاریان ومردم میناب مقابل شهرداری وفرمانداری این شهر فضای شهر میناب تحت تاثیر رخدادهای اخیر در مجموعه شورای شهر و شهرداری قرار گرفت.

امروز نیز نشستی با حضور جمعی از اصناف، کسبه و بازاریان میناب و نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و به منظور رسیدگی به دغدغه مردم در این راستا در مسجد چهارده معصوم(ع) بازار میناب برگزار شد.

سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی ساعتی پیش در این نشست با بیان اینکه حوادث پیش آمده اتفاق جدید و تازه ای نیست، اظهار داشت: در آینده نیز احتمال دارد شاهد چنین وقایعی باشیم.

وی با اشاره به برهه ای از تاریخ میناب که براساس برخی مسایل مردم به دنبال به دار کشیدن شهردار بودند، افزود: امروز همه خوشحال هستیم که مردم از عملکرد یک مسوول قدردان هستند.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که به شخصه از استعفای شهردار ناراحت هستم، اضافه کرد: نگرانی و حرکت اعتراضی مردم طی روزهای اخیر بیانگر اقدامات مهم و اثر بخش شهردار در میناب است.

وی با بیان اینکه تا قبل از شکل گیری این التهابات در زمینه خودداری تغییر در مدیریت با اعضای شورای شهر به صورت تلفنی صحبت کرده ام، افزود: با همه کسانی که موفق شدم با آنان صحبت کنم، گفته ام تغییرات حق شورای شهر است ولی اکنون به صلاح نیست.

هاشمی بیان داشت: تغییر باید به نفع مردم و در راستای رشد و رونق شهر باشد.

وی همچنین با ذکر این مطلب که شورا نماینده قانونی مردم برای مدریت شهری است، افزود: انتخاب شهردار حق قانونی شورای شهر است ولی باید شرایط نیز در این مسیر لحاظ شود.

وی وجود طنزهای گوناگون در زمینه توقف و عدم توسعه و پیشرفت در میناب را بیانگر رکود در میناب دانست و عنوان کرد: همه کسانی که طی روزهای اخیر مراتب حمایت خود را از شهردار میناب اعلام کرده اند نگران حال و آینده این شهر هستند.

وی اظهار داشت: شورا باید بررسی انجام دهد و ضمن پاسخگویی به مردم آنچه را به سود شهر است انجام دهد.

نماینده مردم میناب درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:اعضای شورا باید با توجه به اعتراض مردمی، ملاحظات اجتماعی وبازخورد حمایت مردم از عملکرد شهردار در زمینه ابقا و یا تغییر شهردار تجدید نظر کند.

وی با بیان اینکه همه مسوولان صدای مردم میناب را شنیده اند، اظهار داشت: فریادهای مردم میناب حاکی از نگرانی مردم از اوضاع شهر و بیانگر عملکرد مناسب شهردار این شهر است. ک/۱

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi