تاریخ انتشار:11 اردیبهشت 1401در 10:29 ق.ظ کد خبر:24550

دورهمی تخصصی خورهای هرمزگان توسط خانه نارنجی برگزار شد

به گزارش مکران؛ پارسا شرفی گفت: دورهمی تخصصی خورهای هرمزگان فرصتی است برای فعالین و علاقه‌مندان محیط زیست، متخصصین، دغدغه‌مندان استان هرمزگان، مدیران و مسئولان ارگان‌های دولتی و خصوصی که به هر نحوی بر خورهای استان هرمزگان و حواشی آن تاثیرگذار هستند و یا دغدغه ...

به گزارش مکران؛ پارسا شرفی گفت: دورهمی تخصصی خورهای هرمزگان فرصتی است برای فعالین و علاقه‌مندان محیط زیست، متخصصین، دغدغه‌مندان استان هرمزگان، مدیران و مسئولان ارگان‌های دولتی و خصوصی که به هر نحوی بر خورهای استان هرمزگان و حواشی آن تاثیرگذار هستند و یا دغدغه حفاظت و توسعه آن‌ها را دارند تا در یک دورهمی تخصصی به بحث، گفتگو، تبادل نظر و بررسی معضل‌ها و فرصت‌های خورهای هرمزگان بپردازند.

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان تصریح کرد: برای پیدا کردن راه حل کاربردی در جهت حل معضل خورها و حفظ محیط زیست برای آیندگان نیازمند انسجام و همدلی بیشتر میان دستگاه های متولی و نوآوران و فن آوران می باشیم.

وی بیان داشت: در این رویداد آقایان حمید صادقی مدیر دفتر مطالعات و بررسی های فاظلاب، علی سالارپور رییس بخش بیولوژی و ارزیابی ذخایر آبزیان، سیامک بهزادی کارشناس ارزیابی ذخایر آبزیان و جواد محمودی شهردار بندرخمیر با اراِیه  داده های خود از خورهای هرمزگان پرداختند.

در ادامه، پنل گفتگوی تخصصی با حضور دکتر احسان پور، مهندس کاظمی، مهندس صادقی، مهندس یونس ملایی با  بررسی میزان ورود آلاینده های صنایع بالادستی به خور خونسرخ صورت گرفت.

در پایان رویداد از ایده پردازان  برتر رویداد “ایده چی”حفاظت و توسعه خورها تقدیر شد. نفرات برتر این رویداد  به ترتیب یاسمن رضایی و محدثه رمش مقام اول ، یسنا محسنی مقام دوم و فایزه خوشبخت مقام سوم را کسب نمودند.

جوایز ارائه های برتر به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم مبالغ پنج میلیون تومان، سه میلیون تومان و دو میلیون تومان بود که توسط اداره بنادر دریانوردی غرب استان اهدا گردید.

انتهای پیام/:

بازدیدها: ۲۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi