تاریخ انتشار:18 اردیبهشت 1401در 10:07 ب.ظ کد خبر:24613

ابراز تمایل سفیر بلاروس بر توسعه همکاری با ایران در چارچوب کمیسیون مشترک

ابراز تمایل سفیر بلاروس بر توسعه همکاری با ایران در چارچوب کمیسیون مشترک سفیر بلاروس در دیدار با استاندار هرمزگان، با تاکید بر توسعه مناسبات منطقه‌ای و تجاری، خواستار توسعه همکاری‌های دو کشور در قالب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی شد. به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی ...

ابراز تمایل سفیر بلاروس بر توسعه همکاری با ایران در چارچوب کمیسیون مشترک

سفیر بلاروس در دیدار با استاندار هرمزگان، با تاکید بر توسعه مناسبات منطقه‌ای و تجاری، خواستار توسعه همکاری‌های دو کشور در قالب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان شامگاه امروز در دیدار با «دیمیتری کولتسوف»سفیر جمهوری بلاروس نسبت به افزایش همکاری‌ها در زمینه های مختلف اقتصادی ابراز علاقمندی کرد.

مهدی دوستی در این دیدار ضمن تشریح موقعیت هرمزگان به عنوان یک استان مهم و اقتصادی در ایران گفت: هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری در زمینه‌ی اقتصادی، فرهنگی و تجاری را با جمهوری بلاروس دارد.

وی افزود: ما خواهان توسعه روابط در تمامی حوزه‌ها هستیم و تلاش خواهیم کرد سطح روابط اقتصادی و فرهنگی را توسعه دهیم.

سفیر بلاروس نیز در این دیدار اظهار کرد: توسعه روابط منطقه‌ای و رشد مناسبات تجاری از اهمیت خاصی برای ما برخوردار است.

کولتسوف در خصوص مباحث نشست‌های آتی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس نیز با استاندار هرمزگان گفت‌وگو کرد.

در پایان این دیدار استاندار هرمزگان، لوح «نخل زرین» اثر تولیدی یکی از هنرمندان معلول هرمزگانی را به سفیر بلاروس اهدا کرد.

بازدیدها: ۸

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi