تاریخ انتشار:26 اردیبهشت 1401در 11:19 ب.ظ کد خبر:24683

فرماندار قشم گفت: بسیج اصناف و بازاریان قشم در میدان تنظیم بازار

فرماندار شهرستان قشم از برگزاری رزمایش آمادگی و ساماندهی بازرسین بسیج حوزه اصناف، بازاریان وفعالان اقتصادی شهرستان با هدف ساماندهی و تنظیم بازار خبر داد. به گزارش مکران، محمد محمدحسینی روز یکشنبه گفت: برای آرامش خاطر و اطمینان مردم و مقابله با احتکار و گرانفروشی و ...

فرماندار شهرستان قشم از برگزاری رزمایش آمادگی و ساماندهی بازرسین بسیج حوزه اصناف، بازاریان وفعالان اقتصادی شهرستان با هدف ساماندهی و تنظیم بازار خبر داد.

به گزارش مکران، محمد محمدحسینی روز یکشنبه گفت: برای آرامش خاطر و اطمینان مردم و مقابله با احتکار و گرانفروشی و پیشگیری از سوء استفاده از حذف ارز ترجیحی با کمک بسیج اصناف و بازاریان قشم، با نظارت دقیق فعالیت ها را رصد می کنیم.

او با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در حوزه جهاد تبیین، اضافه کرد: حذف ارز ترجیح، دست رانت خواران را از اقتصاد ایران کوتاه می کند و به مرور زمان عدالت اجتماعی را در جامعه افزایش خواهد داد.
رییس ستاد تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک شهرستان قشم ادامه داد: امروز همه وظیفه داریم به دولت در ایجاد عدالت متوازن کمک کنیم و دست سوء‌استفاده گران را قطع کنیم و از همین روی ساماندهی بازار و مبارزه با احتکار و گرانفروشی یکی از اولویت های مهم است.
محمدحسینی ادامه داد: اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی افکار عمومی در خصوص پیامدهای مثبت ارز ترجیحی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که مسئولین و رسانه‌ها باید با جدیت پیگیری کنند.
بر اساس این خبر، رزمایش مذکور با حضور فرماندار شهرستان قشم، سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، ترکاشوند رییس اداره تعزیرات حکومتی، روسای ادارات صنعت، معدن و جهاد کشاورزی شهرستان و مسئول اصناف سازمان منطقه آزاد قشم ، برگزار شد.

بازدیدها: ۱۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi