تاریخ انتشار:20 خرداد 1401در 8:56 ب.ظ کد خبر:24840

کلنگ زنی ۵۶ کلاس درس در بخش شهاب

🔰با حضور وزیر آموزش و پرورش در روستای سهیلی انجام گرفت: 📌کلنگ زنی ۵۶ کلاس در بخش شهاب و حرا/ اختصاص سه زمین چمن مصنوعی به مدارس علاوه بر پروژه های قبلی به گزارش حرا نیوز، حضور یوسف نوری مقام عالی وزارت آموزش وپرورش، حسینی تختی فرماندار ...

🔰با حضور وزیر آموزش و پرورش در روستای سهیلی انجام گرفت:

📌کلنگ زنی ۵۶ کلاس در بخش شهاب و حرا/ اختصاص سه زمین چمن مصنوعی به مدارس علاوه بر پروژه های قبلی

به گزارش حرا نیوز، حضور یوسف نوری مقام عالی وزارت آموزش وپرورش، حسینی تختی فرماندار قشم، وحید جابری و یاسین ایمانی بخشداران شهاب و حرا، سید مسلم دریانورد رئیس آموزش وپرورش منطقه، خیرین،احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، عسکری معاون پشتیبانی وزارت، محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان به همراه معاونین اداره کل، هاشمی مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان به همراه معاونین این داره، معتمدین و جمعی از مسئولین محلی و منطقه ای کلنگ هشت مدرسه درقالب ۵۶ کلاس درس با مشارکت خیرین محلی و اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در منطقه شهاب و حرا به زمین زده شد.

🔹مدیر کل نوسازی استان با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه ها بالغ بر ۶۰میلیارد تومان می باشد، اظهار کرد: این پروژه ها در شهر های سوزا و طبل و روستاهای تنب پارسان، سهیلی، هفت رنگو، سرریگ و دولاب و باسعیدو می باشند.

🔸پروژه روستای سهیلی با حضور مقام عالی وزارت به نمایندگی از هشت پروژه در قالب ۵۶ کلاس درس در روستای سهیلی کلنگ زنی شد.

✅همچنین دکتر نوری قول مساعد مبنی بر اختصاص سه زمین چمن مصنوعی به مدارس منطقه علاوه بر پروژه های قبلی در طرح شهید سردار سلیمانی را داد.

بازدیدها: ۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi