تاریخ انتشار:28 خرداد 1401در 3:58 ب.ظ کد خبر:24895

تودیع ومعارفه فرماندار عنبرآباد برگزار شد

🔻با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان عنبرآباد برگزار شد. 🔰یزدان افشاری پور با حکم وزیر کشور سکان فرمانداری شهرستان عنبرآباد را بدست گرفت: 🔸رحمان جلالی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان عنبرآباد گفت: ...

🔻با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان عنبرآباد برگزار شد.

🔰یزدان افشاری پور با حکم وزیر کشور سکان فرمانداری شهرستان عنبرآباد را بدست گرفت:

🔸رحمان جلالی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان عنبرآباد گفت: در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی ینا داشتیم مکتب شهید سلیمانی را در تمام زمینه ها در دولت پیاده کنیم که یکی از این زمینه ها مدیریت بود.

🔸وی افزود:در مدیریت سه مولفه داریم که همه تئوری های مدیریت به دنبال این سه مولفه هستند

🔸اولین آن کارایی است.یعنی از منابعی که در اختیار یک مدیر قرار خواهد گرفت چقدر توانسته استفاده کند.

🔸دومین مولفه اثر بخشی است
یعنی با این منابعی که در اختیار آن مدیر قرار گرفته است چقدر توانسته به اهداف مورد نظر دست پیدا کند.

🔸و در آخر مجموع کارایی و اثر بخشی مساوی است با مولفه سوم یعنی بهره‌وری،به این معنی که یک مدیر توانسته بهره‌وی را ایجاد کند و از تمام ظرفیت ها استفاده کند.

🔸جلالی در ادامه گفت:آقای افشاری پور بعنوان فرماندار جدید شهرستان عنبرآباد باید بدنبال جذب سرمایه گذار باشد و ظرفیت ها را در شهرستان ایجاد کند.

🔸معاون سیاسی استانداری افزود:فرماندار نباید به اعتبارات دولتی بسنده کند و باید بدنبال جذب سرمایه گذار باشد

🔸جلالی گفت:برنامه ای که برای فرمانداران در نظر گرفته‌ایم شامل ارائه گزارش ۱۰۰ روزه به مردم است.

🔸وی در ادامه گفت:توصیه میکنم هرکس ولایت فقیه و گفتمان دولت ر قبول دارد فارغ از نگاه های سیاسی در بحث مدیریت از ظرفیت آن استفاده بشود.

🔸وی عنوان کرد: فرماندار باید ارتباط خودش را با روحانیت و در رأس آن با امام جمعه حفظ کند.

🔸رحمانی گفت: امام جمعه در هر شهرستان فرمانده قرارگاه فرهنگی آن شهر است.

🔸و سیستم مدیریت ما سیستم سردار سلیمانی است و ما در مدل مدیریتی خود نمیتوانیم خود را از سیستم ولایت فقیه جدا کنیم.

🔸 معاون سیاسی امنیتی استاندار در خصوص ارتباط با نخبگان گفت: عنبرآباد شهرستانی با ظرفیت نیروی انسانی بالا است و باید فارغ از هرگونه نگاه های سیاسی و حزبی با نخبگان ارتباط برقرار شود و از ظرفیت آنها استفاده شود.

🔸جلالی افزود:دفتر آقای افشاری پور باید به روی تمام مردم عنبرآباد باز باشد،فرماندار دولت ایت الله رئیسی بین مردم و جان فدای مردم است و هرکس سکان فرمانداری را بعهده میگیرد باید اول خودش را نوکر مردم بداند.

🔸 معاون سیاسی استاندار در خصوص ادای احترام به شهدا،ایثار گران،جانبازان،آزادگان و خانواده های معظمشان گفت: خانواده شهدا نباید پشت درب اتاق مسولین منتظر باشند،هر صندلی که ما گرفته ایم به برکت خون شهدا بوده است.

🔸 رحمان جلالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در پایان گفت:تقدیر و تشکر می‌کنم از آقای ایزدی فرماندار سابق،ایشان فردی منظم و پیگر و پای کار بود و تمام دغدغه‌اش مردم و حل مشکلاتشان بود.

بازدیدها: ۴۵

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi