تاریخ انتشار:04 تیر 1401در 3:08 ب.ظ کد خبر:24956

امام جمعه کهنوج : از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دستگاه قضایی کشور در مسیر تحقق آرمان های انقلاب و اوامر امامین انقلاب گام برداشته است.

🔻به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه کهنوج، حجت الاسلام «احمد نجنو» در خطبه های نماز جمعه ۳ تیر ماه ، ضمن دعوت همگان به تقوی الهی و گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تشکر از زحمات تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه قضایی شهرستان کهنوج، گفت: این ...

🔻به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه کهنوج، حجت الاسلام «احمد نجنو» در خطبه های نماز جمعه ۳ تیر ماه ، ضمن دعوت همگان به تقوی الهی و گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تشکر از زحمات تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه قضایی شهرستان کهنوج، گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای بررسی و بیان اصول و شاخصه های قوه‌ قضائیه تراز انقلاب و تبیین خدمات ارزشمند آن است.
🔹امام جمعه کهنوج افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دستگاه قضایی کشور در مسیر تحقق آرمان های انقلاب و اوامر امامین انقلاب گام برداشته است.
🔸وی معیار اصلی دستگاه قضایی را تحقق عدالت دانست و بیان کرد: از آنجایی که نیاز به تشخیص حق از باطل برای همه نهادها و افراد لازم و ضروری بود، دستگاه قضایی در این میدان خوش درخشید.
🔸حجت الاسلام نجنو ابراز کرد: این نهاد انقلابی توانست در مقابله با فتنه ۸۸، شناسایی مفسدان اقتصادی، برخورد با فساد، مقابله با اشرار و قاچاقچی های مواد مخدر، برخورد با برخی از آقازاده ها و مفسدان دانه‌ درشت اقتصادی خوب عمل کند. 
🔸خطیب جمعه کهنوج ادامه داد: با همه این اوصاف تا رسیدن به قوه قضائیه مطلوب که در متن حکم رئیس دستگاه قضا از سوی مقام معظم رهبری که به آن موارد مطلوب اشاره شده بود فاصله داریم.
🔸وی تاکید کرد: برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیاز به حرکت جهادی، خستگی ناپذیر و توانمندسازی قضات، ورود نیروهای فاضل و جوان انقلابی در دستگاه قضا است.

بازدیدها: ۱۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi