تاریخ انتشار:20 شهریور 1394در 3:55 ب.ظ کد خبر:7155

نگاه مولوی چاهانی به اکران فیلم محمدرسول الله(ص):

این فیلم همان پاتک و ضدحمله و مقابله به مثل باکفار است/محمد رسول الله به دور از تعصب و با استناد به تاریخ واقعی ساخته شده وی گفت:امروزماباید برای مقابله با کفار و تثبیت حقانیت اسلام باید از روشهای فرهنگی استفاده کنیم همیشه جهاد با اسلحه ...

چاهانی

این فیلم همان پاتک و ضدحمله و مقابله به مثل باکفار است/محمد رسول الله به دور از تعصب و با استناد به تاریخ واقعی ساخته شده

وی گفت:امروزماباید برای مقابله با کفار و تثبیت حقانیت اسلام باید از روشهای فرهنگی استفاده کنیم همیشه جهاد با اسلحه شمشیر لازم نیست گاهی جهاد فرهنگی و تبلیغی هم باید در دستورکار ما قرار گیرد و در واقع این همان پاتک و ضدحمله و مقابله به مثل با کفار است.

چاهانی

مولوی یونس چاهانی امام جمعه اهل سنت منطقه رمشک جنوب کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس گفت:شخصیت پیامبر بزرگ اسلام بین تمام جهانیان شخصیت شناخته شده است و امروزتمام دانشمندان اروپا و غرب به این مسئله اذعان کرده ان و درکنار این دشمنانی نیزوجود دارند که می خواهند این شخصیت برجسته را خدشه دارکنند.

وی افزود:پیامبر اسلام که ازنظر اخلاق حسنه بین مسلمانان و کفارمشهوربودند و خداوند او را دارای اخلاق قرآنی توصیف کردند و بین جامعه آنروز مشهور به محمدامین بودند.

این عالم دینی بیان داشت:امروز لازم است که امت و پیروان پیامبرمان هر چه بیشتر ایشان را به جهانیان معرفی کنند اگر دشمنان کاریکاتور پیامبر را کشیدند یا در قالب فیلم به پیامبرمان اهانت کردن در مقابل لازم است که مسلمانان هم قیام کنند و در قالب فیلم و محتویات چندرسانه ای روز دنیا مقابله به مثل کنند و شخصیت واقعی این اسوه جهانیان را به اروپا و غرب و کل دنیا ترسیم کنند.

همیشه جهاد با شمشیر لازم نیست/جهاد فرهنگی ، تبلیغی ضروری است

وی گفت:امروزماباید برای مقابله با کفار و تثبیت حقانیت اسلام باید از روشهای فرهنگی استفاده کنیم همیشه جهاد با اسلحه شمشیر لازم نیست گاهی جهاد فرهنگی و تبلیغی هم باید در دستورکار ما قرار گیرد و در واقع این همان پاتک و ضدحمله و مقابله به مثل باکفار است.

از تولید چنین آثار فاخری به دست هنرمندان توانای ایرانی خدا را شاکریم

مولوی چاهانی خاطرنشان کرد:خدا را شاکریم که هنرمندان توانای ایرانی با هنر ناب خود افتخار دیگری آفریدند و فیلمی را با نام محمدرسول الله (ص) ساختند و در اختیار مسلمانان و سایر ادیان دنیا قرار دادند.

محمد رسول الله به دور از تعصب و با استناد به تاریخ واقعی ساخته شده

وی ضمن تجلیل از عوامل سازنده فیلم محمد رسول الله گفت:در این فیلم از کتب ، روایات و نظریات علما و مراجع شیعه و سنی استفاده شده و به دور از تعصب با استناد به تاریخ واقعی و زندگی نامه نبی رحمت این ساخته شده است.

در این زمینه هرچه هزینه کنیم سرمایه گزاری است/وزارت ارشاد و صدا سیما زمینه یکسان استفاده از این فیلم را مهیا کنند

امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک جنوب کرمان در ادامه گفت:در زمینه تهیه اینگونه آثار فاخر هر چه هزینه کنیم سرمایه گزاری است و باید مسئولین وزارت ارشاد و صدا و سیما زمینه ای فراهم کنند تا مردم ایران از جمله منطقه جنوب کرمان مانند پایتخت از تماشای این فیلم محروم نمانند.

تاویلات بیجای اشکال تراشان نتیجه عکس خواهد داد

وی تصریح کرد: این فیلم طی گذشت تنها چند روز از اکران عمومی خود مورداستقبال گسترده مردم و نخبگان واقع شده و در مقابل اگرافرادی با تاویلات بیجا اشکال تراشی می کنند و می خواهند که از اهمیت این اثر فاخر بکاهند مطمئنا نتیجه عکس خواهد داد و باعث میشود که مسلمانان بیشتر به این فیلم علاقه پیدا کنند و در نهایت امیدوارم که مسلمانان با تاسی جستن ازسیره علمی و عملی پیامبربزرگ اسلام باردیگربرگ زرینی درافتخارات تاریخ اسلام به وجود

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi