تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۵در ۵:۲۱ ب٫ظ کد خبر:12874

اعزام هیأت تجاری – بازاریابی به کشور روسیه

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت از اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی تجار و بازرگانان و تولید کنندگان محصولات کشاورزی به کشور روسیه خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس، عباسی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت گفت: اعزام این هیات در راستای وظایف سازمان صنعت ...

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت از اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی تجار و بازرگانان و تولید کنندگان محصولات کشاورزی به کشور روسیه خبر داد.
به گزارش مکران از بندرعباس، عباسی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت گفت: اعزام این هیات در راستای وظایف سازمان صنعت ،معدن و تجارت در خصوص رفع مشکلات صادرکنندگان در حوزه‌های مواد غذایی و آشنایی آنها با فعالیت‌های بازاریابی و نوع ذائقه مشتریان دانست که در این راستا مجوز اعزام هیأت توسط این سازمان به شرکت مدیریت صادرات چکاد مبتکران حاما با محوریت سازمان جهاد کشاورزی استان صادر گردید .
عباسی اظهار داشت: هیأت تجاری مذکور متشکل از ۲۳ نفر از فعالین حوزه مواد غذایی به ویژه محصولات کشاورزی استان هرمزگان و سایر استانها با سرپرستی جناب آقای حیدری پوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی دوم آبان ماه به کشور روسیه اعزم تا از مراکز فروش مواد غذایی و تره بار و محصولات کشاورزی شهرهای مسکو و اورلوفسک بازدید و با تشکلهای تخصصی دیدار نمایند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi