تاریخ انتشار:۰۳ شهریور ۱۴۰۰در ۱:۲۶ ب٫ظ کد خبر:22846

تغییر ساعت کار اداری در استان هرمزگان

تغییر ساعت کار اداری در استان هرمزگان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت کار اداری دستگاه های اجرایی، بانک ها، بیمه ها، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی در استان هرمزگان خبر داد. به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی ...

تغییر ساعت کار اداری در استان هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت کار اداری دستگاه های اجرایی، بانک ها، بیمه ها، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی اظهار کرد: پیش از این و برای صرفه جویی در مصرف برق براساس ابلاغ وزارت کشور، ساعت کار اداری در استان از ۷ تا ۱۲ بود که این بازه زمانی از سوم شهریور ماه به ۷ تا ۱۴:۳۰ تغییر پیدا می کند.

وی افزود: ساعت کار اداری دستگاه های اجرایی، بانک ها، بیمه ها، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی در استان هرمزگان، از تاریخ سوم شهریور، در روزهای شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۴:۳۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۳:۳۰ اعلام می شود.

شیبانی ادامه داد: همچنین با توجه به تمدید نشدن طرح تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه از سوی هیأت دولت، از این پس روزهای پنجشنبه تعطیل نیست و ادارات در این روز فعال هستند.

🌐 لینک خبر
https://www.ilna.news/fa/tiny/news-1122321

🔵 لینک کانال
https://chat.whatsapp.com/ClOyIAHw3hUH0vOJl7B8da

📍 لینک اینستاگرام
https://instagram.com/ilna.hormozgan?igshid=ibobi2igv3bm

بازدیدها: ۸۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi