تاریخ انتشار:30 دی 1400در 9:36 ق.ظ کد خبر:23678

ستاد اجرایی وسایل زندگی سیل‌زدگان رودان را تأمین می‌کند

عارف نوروزی در حاشیه بازدید از منازل سیل‌زدگان رودان اظهار داشت: طی این سفر منازل خسارت‌دیده از بارندگی‌های اخیر در محله گلستان رودان به‌طور ویژه مورد بررسی قرار گرفت. وی ادامه داد: اسباب و وسایل زندگی خسارت‌دیده مردم در سیل و بارندگی اخیر از سوی ...

عارف نوروزی در حاشیه بازدید از منازل سیل‌زدگان رودان اظهار داشت: طی این سفر منازل خسارت‌دیده از بارندگی‌های اخیر در محله گلستان رودان به‌طور ویژه مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اسباب و وسایل زندگی خسارت‌دیده مردم در سیل و بارندگی اخیر از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین خواهد شد.

سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) کشور تصریح کرد: کسانی که در اثر سیل و بارندگی احشام آنها نیز تلف شده است بر اساس گزارش فرمانداری شهرستان برای آنها جبران خسارت خواهد شد و ستاد اجرایی تأمین‌کننده احشام‌شان می‌شود.

وی از برقراری هماهنگی با بنیاد مسکن برای بازسازی منازل تخریبی مردم خبر داد و گفت: ستاد اجرایی سهم بسیاری در بازسازی منازل تخریبی خواهد داشت.

نوروزی خاطرنشان ساخت: متاسفانه آثار تخریب منازل مسکونی قابل توجه و گسترده است و امیدوارم با همکاری دولت مردمی و سایر نهادها گام‌های خوبی برای بازسازی این تخریب‌ها برداریم.

به گزارش فارس، عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرای فرمان حضرت امام(ره) کشور عصر امروز با همراهی سرپرست فرمانداری رودان و امام جمعه شهرستان با حضور در محله گلستان شهر رودان از نزدیک منازل تخریبی این منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد.

بازدیدها: ۴۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi