تاریخ انتشار:23 خرداد 1395در 11:31 ب.ظ کد خبر:10457

استاندار هرمزگان مردم می توانند بهترین یاور تعزیرات حکومتی باشند

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان:دکتر جاسم جادری با تاکید بر اینکه مردم می توانند بهترین یاور تعزیرات حکومتی باشند، گفت: اگر آگاهی مردم را افزایش دهیم تعداد تخلفات نیز کاهش می یابد و مردم خود می توانند در این زمینه کمک کنند ...

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان:دکتر جاسم جادری با تاکید بر اینکه مردم می توانند بهترین یاور تعزیرات حکومتی باشند، گفت: اگر آگاهی مردم را افزایش دهیم تعداد تخلفات نیز کاهش می یابد و مردم خود می توانند در این زمینه کمک کنند جادری در نشست کمیسیون هماهنگی تعزیرات استان هرمزگان با بیان اینکه افزایش بازرسی و نظارت موجب کاهش تخلفات می شود، عنوان کرد: تعداد پرونده های مختومه شده در تعزیرات حکومتی استان هرمزگان در سال گذشته مناسب بوده و باید همچنان این نظارت و بازرسی بیشتر شود.

وی توجه به وصول جرایم را بسیار مهم برشمرد و افزود: اگر برخورد لازم صورت نگیرد متخلف همچنان به تخلف خود ادامه می دهد و نیاز است به این مسئله توجه ویژه ای شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: انجام گشت های مشترک میان تعزیرات حکومتی، اصناف و همچنین دانشگاه علوم پزشکی نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و در بخش بهداشت و درمان مردم انتظار دارند به سلامت آنها توجه شود.

جادری با تاکید بر اینکه مردم می توانند بهترین یاور تعزیرات حکومتی باشند، تصریح کرد: اگر آگاهی مردم را افزایش دهیم تعداد تخلفات نیز کاهش می یابد و مردم خود می توانند در این زمینه کمک کنند.

وی بر ضرورت تقویت اداره کل تعزیرات حکومتی هرمزگان تاکید کرد و گفت: اگر تعزیرات حکومتی نباشد آسیب پذیری جامعه افزایش خواهد یافت و نیاز است شعبات تعزیرات حکومتی در تمامی شهرستان های استان هرمزگان راه اندازی و فعال شود.

همچنین روح الله آبداریان مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان نیز در این نشست به عملکرد سال ۹۴ این اداره کل اشاره کرد و بیان داشت: در بخش کالا و خدمات تعداد هشت هزار و ۵۲۸ فقره در سال گذشته به اداره کل تعزیرات هرمزگان وارد شد که از این تعداد هشت هزار و ۵۰۸ فقره پرونده مختومه شد و میانگین مدت زمان رسیدگی به پرونده ها نیز از زمان ورود تا صدور رای نزدیک به ۱۱ روز بود.

وی ادامه داد: بیشترین پرونده ها مربوط به شهرستان بندرعباس بود و پنج هزار و ۳۵۴ پرونده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، دو هزار و ۷۶۳ پرونده توسط اصناف و ۴۱۱ پرونده توسط سایر دستگاه ها تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: همچنین در بخش بهداشت، دارو و درمان نیز در سال گذشته ۳۷۹ پرونده با میانگین مدت زمان رسیدگی ۱۰ روز در تعزیرات حکومتی هرمزگان مختومه شد.

آبداریان تصریح کرد: همچنین سال گذشته ۲۲۰ اکیپ گشت سیار داشتیم که از هزار و ۳۵۵ واحد بازرسی داشتند و در این بازرسی ها ۱۲۴ فقره پرونده تشکیل شد.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi