تاریخ انتشار:10 شهریور 1395در 1:47 ب.ظ کد خبر:11509

آغاز طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس درهرمزگان

رییس اداره نظارت و بازرسی گفت: طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس به منظور برخورد با متخلفان آغاز شد. به گزارش مکران از بندرعباس ، عبدالرضا پیروی منش، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس در استان هرمزگان از نظارت بر بازار و ...

رییس اداره نظارت و بازرسی گفت: طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس به منظور برخورد با متخلفان آغاز شد.
به گزارش مکران از بندرعباس ، عبدالرضا پیروی منش، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس در استان هرمزگان از نظارت بر بازار و برخورد جدی با متخلفان و گرانفروشان خبر داد و افزود: طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس از ۱۳ شهریور لغایت ۱۳مهرماه آغاز و بر بازار و نحوه فروش ملزومات دانش آموزی نظارت ویژه ای خواهند داشت.
وی اظهار داشت: گروه گشت ویژه این اداره از مراکز، فروشگاه ها و بازارهای عرضه و فروش کیف، کفش، لوازم التحریر و فرم مدارس، بازرسی و با تخلفات احتمالی برخورد خواهند کرد.
رییس اداره نظارت و بازرسی گفت: بازرسی و نظارت بر نحوه عرضه کالا و خدمات اولویت دار به منظور جلوگیری از هرگونه کمبود یا افزایش غیرمنطقی قیمت و بروز تخلفات احتمالی از سوی واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و رسیدگی سریع به شکایت ها و گزارش های مردمی در قالب ۴۰ تیم بازرسی انجام می شود.
پیروی منش، نظارت بر میزان سود خرده فروشان و عمده فروشان، نصب برچسب قیمت، صدور فاکتور فروش و نظارت ویژه بر نرخ های تعیین شده را از جمله مهم ترین اهداف این طرح اعلام کرد.
وی با تاکید بر اینکه متخلفان و گران فروشان برابر قانون مجازات خواهند شد، افزود: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات این سازمان در سراسر استان اطلاع دهند و پیگیر شکایت خود باشند.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi