تاریخ انتشار:08 مهر 1395در 4:36 ب.ظ کد خبر:12311

 ثبت مکان جغرافیایی براساس مناطق سه گانه بندرعباس در سرشماری اینترنتی الزامی است

کارشناس مسئول نقشه هرمزگان در هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در این استانتاکید کرد: وارد کردن محل دقیق مکان جغرافیایی بر اساس مناطق سه گانهشهرداری برای ساکنان شهر بندرعباس در سرشماری اینترنتی الزامی است . به گزارش مکران از بندرعباس؛ عصمت دهقانی گفت: براساس نقشههای موجود، منطقه ...

کارشناس مسئول نقشه هرمزگان در هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در این استانتاکید کرد: وارد کردن محل دقیق مکان جغرافیایی بر اساس مناطق سه گانهشهرداری برای ساکنان شهر بندرعباس در سرشماری اینترنتی الزامی است .

به گزارش مکران از بندرعباس؛ عصمت دهقانی گفت: براساس نقشههای موجود، منطقه یک در بندرعباس حد فاصل خیابان تابدار (خور شیلات) تاخیابان آیت الله بروجردی ، تصفیه خانه آب و فاضلاب شهری و پارک جنگلی است.

دهقانی افزود : منطقه دو بندرعباس حد فاصل خیابان تابدار و خیابان حافظ(بازار لاری ها) و آیت الله بهشتی( در انتهای شیر دوم) است.

وی تصریح کرد: منطقه سه نیز از خیابان حافظ (بازار لاری ها ) و آیت اللهبهشتی (ابتدای شیرسوم) شروع و تا اسکله شهید رجایی امتداد دارد.

کارشناس مسئول نقشه استان در هشتیمن سرشماری نفوس ومسکن در هرمزگان گفت:محله های آبشورک،چهچکور و مجتمع راه آهن درمحدوده روستایی قراردارند وافراد ساکن در شهرک مروارید در محدوده شهر تازیان پایین قرار دارند.

مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن همزمان با سراسر کشور روز سوممهرماه در استان هرمزگان آغاز شد.

صالح دریانورد رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان در آیین آغاز سرشماریعمومی نفوس و مسکن ابراز داشت : مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن تا۲۴ مهر ادامه می یابد.

وی ادامه داد : روستاییان می توانند با مراجعه به دفاتر فناوری اطلاعات وارتباطات روستایی ، دهیاری ها و سایر مراکز در نظر گرفته شده برای اینمنظور به صورت رایگان دراین سرشماری شرکت کنند.

دریانورد تصریح کرد: شهروندان ساکن در بندرعباس نیز می توانند با مراجعهبه مرکز آموزش و پژوهش وابسته به این سازمان ، رایگان در این سرشماریعمومی شرکت کنند.

انتهای پیام/

آزادکویک

 

بازدیدها: ۳۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi