تاریخ انتشار:۰۳ خرداد ۱۳۹۶در ۶:۲۹ ب٫ظ کد خبر:14969

فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند: لازمه امنیت پیشگیری از وقوع جرم است

به گزارش مکران :فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند: لازمه امنیت پیشگیری از وقوع جرم است فرمانده انتظامی قصرقند از توابع شهرستان نیکشهرگفت: انجام اقدامات پیشگیرانه رمز موفقیت در برقراری امنیت پایدار در جامعه می باشد . "حمید نوری" در جلسه تعاملی با ...

به گزارش مکران :فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند: لازمه امنیت پیشگیری از وقوع جرم است
فرمانده انتظامی قصرقند از توابع شهرستان نیکشهرگفت: انجام اقدامات پیشگیرانه رمز موفقیت در برقراری امنیت پایدار در جامعه می باشد .
“حمید نوری” در جلسه تعاملی با رئیس اداره حفاظت جنگل بانی اظهار داشت: مامورین انتظامی در چند وقت اخیر موفق شدند با انجام اقدامات پیشگیرانه موثر و چشمگیر و برخورد با هنجار شکنان به موفقیت های چشمگیری در خصوص کشف شکار غیرمجاز و سایر تخلفات در این زمینه شوند.
وی افزود :تعاملات پلیس در جهت پیشبرد اهداف امنیتی و پیشگیری از وقوع جرایم موثر بوده و این ارتباط می بایست دو سویه و به صورت مستمر باشد.
وی با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر تصریح کرد: فتح خرمشهر به دست سلحشوران جان برکف اسلام مهر تأییدی بر برتری همیشگی ایمان بر سلاح جنگی بود و عملیات غرورآفرین خرمشهر این پیام انقلاب اسلامی را به جهانیان داد که ایندمهم رمز موفقیت و پیروزی در تمامی عرصه های زندگی توکل و ایمان حقیقی به قدرت لایزال الهی است.
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند نشان کرد: در حکومت اسلامی همه باید تابع قانون باشند چون قانون است که نظم و امنیت را در جامعه بوجود می آورد و به سبب ملزوماتی که قانون بر اراده و اختیار انسان دارد همه باید تابع مقررات وظایف خود را انجام دهیم تا بتوانیم امنیت پایدار را در جامعه برقرار سازیم
.

بازدیدها: ۵۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi