تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۱۶ ق٫ظ کد خبر:15846

برگزاری جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان

  شورای اداری بهزیستی هرمزگان با حضور مدیر کل ، معاونین ، روسای ادارات بهزیستی شهرستانها و مسئولین ستادی در سالن اجتماعات مرکز علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر مهین عسکری مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، ضمن تبریک میلاد ...

 

شورای اداری بهزیستی هرمزگان با حضور مدیر کل ، معاونین ، روسای ادارات بهزیستی شهرستانها و مسئولین ستادی در سالن اجتماعات مرکز علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر مهین عسکری مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، ضمن تبریک میلاد باسعادت امام رضا (ع) از تلاش مسئولین و کارکنان بهزیستی استان در برگزاری مطلوب برنامه های بزرگداشت هفته بهزیستی تقدیر کرد.

دکتر مهین عسکری در بخش اول سخنانش به بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله) در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی پرداخت.

وی امانتداری درمسئولیت واگذار شده ، مسئولیت پذیری ، تعیین اهداف ، اولویت بندی و برنامه ریزی هدفمند ، اینده نگری ، انتقادپذیری ، توانمندی در اتخاذ تصمیم به موقع و صحیح ، مردمی بودن و احترام به مردم را از توصیه های ایشان به مدیران عنوان کرد.

دکتر عسکری افزود : قدردانی از نیروهای باانگیزه ، مسئولیت پذیر و انقلابی و همچنین توکل به خدا را از دیگر توصیه های مقام معظم رهبری (مد ظله) عنوان کرده و افزود : همه ما باید به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله) با بکار گیری دانش ، تخصص و تعهد و با سعه صدر ، حسن تدبیر و پشتکار در راستای ارائه خدمت به جامعه هدف و تحقق اهداف سازمانی گام هایی موثر برداریم.

مدیر کل بهزیستی هرمزگان خطاب به روسای ادارات بهزیستی شهرستانها نظارت اثر بخش بر مراکز غیر دولتی را مهمترین هدف بهزیستی عنوان کرد و افزود : نظارت بر مراکز غیر دولتی مهمترین بخش نظارتی شهرستانهاست و می بایست با نظارت دقیق بر حسن انجام کار و تفاهم نامه  مراکز ، براساس چک لیست های تکمیل شده در بازدیدها در خصوص ادامه همکاری و تمدید قرار دادها تصمیم گیری شود.

وی همچنین خواستار ارائه گزارش عملکرد و بازدیدهای ماهیانه از سوی ادارات بهزیستی شهرستانها و ارائه گزارش هفتگی از سوی معاونین شد.

مدیریت سبز و رعایت اصل صرفه جویی در مصرف انرژی از دیگر تاکیدات دکتر عسکری به حاضرین بود.

دکتر مهین عسکری ضمن ارائه راهکارهایی در این خصوص تاکید کردکلیه کارکنان با مدیریت صحیح در زمینه صرفه جویی اهتمام ویژه داشته باشند.

در این جلسه  معاونین ضمن ارائه گزارش عملکرد ۴ ماهه و بررسی مسائل موجود در تعامل با شهرستانها پاسخگوی سوالات و ابهامات مطرح شده از سوی روسای ادارات بهزیستی شهرستانها بودند.

جلب در آمدهای اختصاصی ،جذب درآمدهای ابلاغی ، تشکیل منظم جلسات ستاد مناسب سازی و شورای سالمندان در شهرستانها ، اهتمام در ثبت به موقع اشتغال ایجاد شده در پرتال مربوطه ،  اهمیت به جایگاه نماز و توجه جدی به برگزاری نماز جماعت در شهرستانها و نظارت بر عملکرد پرسنل زیرمجموعه و استفاده از سیستم های تشویقی و همچنین تذکر به متخلفین از مقررات از سوی مسئولین از دیگر محورهای صحبت مدیر کل بهزیستی هرمزگان در جمع بندی مطالب مطرح شده بود.

گفتنی است در پایان این جلسه از عملکرد قابل تقدیر روسای ادارات بهزیستی شهرستانهای بندرعباس ، رودان، بشاگرد و قشم در مدیریت ادارات بهزیستی و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف در این شهرستان ها با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۲۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi