تاریخ انتشار:06 آذر 1397در 1:03 ب.ظ کد خبر:18290

بازدید مدیر عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان بندرعباس از خانه سالمندان و ایتام

به گزارش مکران-مدیرعامل عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان بندرعباس به همراه جمعی از پزشکان متخصص و کارکنان این مرکز از خانه سالمندان لقمان حکیم و خانه ایتام بازدید کرد. همزمان با ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) مدیر عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان به ...

به گزارش مکران-مدیرعامل عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان بندرعباس به همراه جمعی از پزشکان متخصص و کارکنان این مرکز از خانه سالمندان لقمان حکیم و خانه ایتام بازدید کرد.

همزمان با ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) مدیر عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان به همراه تنی چند از پزشکان و کارکنان این مرکز از جمله دکتر حقی متخصص داخلی و سرکار خانم دکتر افتخاری به دیدار سالمندان و ایتام رفتند.

مدیر عامل مرکز درمانی فرهنگیان بندرعباس در این بازدید صمیمی از سالمندان به عنوان پدران و مادرانی یاد کردند که عمر خود را در راه تربیت فرزندان و جامعه گذاشتند و بنا به دلایلی امروز در این مرکز به سر میبرند.

ابولپور با ابراز رضایت از وجود چنین مرکزی در شهر بندرعباس اظهار کرد:با وجود همه مشکلات چنین مرکزی که در آن سالمندان وجود دارند بسیار سخت به نظر میرسد اما دست کسانی که جان مال و وقت خود را در این مرکز گذاشته اند باید بوسید و به آنان آفرین گفت.

وی ادامه داد : گرچه دیدن پدران و مادران در این شرایط بسیار درد آور است اما همه ما باید به مدیران و کارکنان این مرکز کمک کنیم تا بتوانند خدمات بهتری را ارائه دهند و آنان را برای ادامه این راه پر ارزش کمک کنیم.

مدیر عامل مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان بندرعباس با تبریک ولادت حضرت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت با وجود اینکه مدیران و کارکنان این مرکز وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند اما حضور مردم و سایر نهادها و سرکشی به آنان نه تنها باعث دلگرمی آنان میشود بلکه سالمندان نیز از حضور در این مرکز خوشحال خواهند شد.

ابولپور ارزش پدران و مادران را بسیار والا دانست و به فرزندان توصیه کرد تا جایی که توان دارند از پدران و مادران سالمند خود مراقبت کنند و اجازه ندهند آنان ذره ای دلگیر و دلخور شوند.

گفتنی است بازدید از خانه ایتام علی ابن ابی طالب بندرعباس از دیگر برنامه های مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان بندرعباس در روز ولادت حضرت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) بود.

بازدیدها: ۱۹۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi